POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum en azından hala ülkesini ve devletini seven milliyetçi duyguları olan arkadaşlarımın olduğunu gördüm.

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten bütün ön yargılar vatandaşın polie yaklaşmamasından kaynaklanıyor.polislerle arkadaşlık kurunca onların nasıl iyi insanlar olduğunu daha iyi anlayabiliriz

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurallara uyduktan sonra istediginiz polis istedigi gibi olsun önemli değil.. niye araba kullaniyorsun diye ceza yazamazlar ya.. kaldiki polisler hakkında yapilan bu yorumlarda hepsini baglamaz her kurumda oldugu gibi onlarin icindede iyisi we kötüsü mutlaka olacaktir.. önmeli olan kötülerin azinlikta olmasi

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuzenimde vectra b gt var... araba zaten orjinal fabrika çıkışı aksesuarlı bi araç ve kuzenim bu arabaya hiç bişey yaptırmadı... ankara kızılaydan geçerken Atatürk Bulvarı McDonalds'ın önünde motosikletli bi trafik polisi çevirdi... gözünde güneş gözlüğü falan filan... bizim de ne sislerimiz yanıyo ne farlarımız yanıyo... yaz günü klimayı açtık gidiyoruz...

polis arkadaş bizi durdurdu... bu araba modifiyeli parka çekecem dedi... biz arabanın orjinal olduğunu anlatmaya çalışıyoruz ama polis arkadaş anlamamakta ısrarlı... yaklaşık 45 dakika orda münakaşa ettik... daha sonra tesadüfen ordan geçen bi ekip arabası durdu ve içinden 2 polis daha indi... arabadan inen polislerin biri orta yaşlı biri genç!!!!

genç polis bizi durduran polisle birlik oldu... orta yaşlı polis """yaawww gardaş bu arabanın orjinali böyle... bu modeller böyle üretildi dedi" ve o polis olmasaydı 2 tane kendini bilmez polis yüzünden arabamız parka çekilecekti....,,

yorum sizin...

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemiyorum. Trafik polisini asayiş polisleride yapıyor birgün asayiş çevirdi araç muhanesi geçmişti ama soy adım "Erdogan" olunca önce tereddüt etti sonra Başbakanla alakam olmadıgını aynıyınca açık açık rüşvet istedi 6 kişilik toplum polisi tam organize olmuşlardı..Yanlış anlamayın bu olay gerçekk ve başımdan geçen bir olay.:sorry:

EMİRHAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir yorumda ben yazayım ön yargılı davranan arkadaşlar var bence. Polisler de sonuçta biz gibi vatandaşın içinde çıkıyor. Ayrıca rüşvet alan kadar verende suçludur diye düşünüyorum. Birde sadece emniyet teşkilatını görüyoruz gibi... diğer meslek gruplarında rüşvet alan yokmu sanki????

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkum006' Alıntı:
kuzenimde vectra b gt var... araba zaten orjinal fabrika çıkışı aksesuarlı bi araç ve kuzenim bu arabaya hiç bişey yaptırmadı... ankara kızılaydan geçerken Atatürk Bulvarı McDonalds'ın önünde motosikletli bi trafik polisi çevirdi... gözünde güneş gözlüğü falan filan... bizim de ne sislerimiz yanıyo ne farlarımız yanıyo... yaz günü klimayı açtık gidiyoruz...

polis arkadaş bizi durdurdu... bu araba modifiyeli parka çekecem dedi... biz arabanın orjinal olduğunu anlatmaya çalışıyoruz ama polis arkadaş anlamamakta ısrarlı... yaklaşık 45 dakika orda münakaşa ettik... daha sonra tesadüfen ordan geçen bi ekip arabası durdu ve içinden 2 polis daha indi... arabadan inen polislerin biri orta yaşlı biri genç!!!!

genç polis bizi durduran polisle birlik oldu... orta yaşlı polis """yaawww gardaş bu arabanın orjinali böyle... bu modeller böyle üretildi dedi" ve o polis olmasaydı 2 tane kendini bilmez polis yüzünden arabamız parka çekilecekti....,,

yorum sizin...

bu olay hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoruma gerek yok olay herşeyiye gözler önüne seriyor durumu polislerin keyfine kalıoruz bazen.onların canlarına göre.bi kere hatırlıorum kaç sene önce babam 200km ile yakalndı.arabada 3kişiyiz dümdüz karabük yolunda.ama arabanın max hızı 180 yazıo düz yolda hele de 3 kişi artı bagajla 20km fark çıktı poliste çatır çatır ceza yazdı.şimdi hangisi dooru...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkum006' Alıntı:
bu olay hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?

gebertmemek için zor dururdum. yada bi internet kafeye çekip google dan gosterirdim kapak olurdu:D :D :D :D :D :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...