Sİgorta Şİrketlerİ

Sizce en iyi sigorta şirketi hangisi?

• AKSİGORTA

Oy: 7 8.0%
  • ANADOLU SİGORTA

Oy: 21 24.1%
  • ANKARA SİGORTA

Oy: 4 4.6%
  • AXA OYAK SİGORTA

Oy: 18 20.7%
  • BAŞAK SİGORTA

Oy: 6 6.9%
  • FİNANS SİGORTA

Oy: 0 0.0%
  • GARANTİ SİGORTA

Oy: 5 5.7%
  • İSVİÇRE SİGORTA

Oy: 8 9.2%
  • KOÇ ALLIANZ SİGORTA

Oy: 14 16.1%
  • RAY SİGORTA

Oy: 4 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    87

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arf68' Alıntı:
merakettiğim konu arabama kasko yaptırmak için 3 farklı sigortadan fiyat aldım ful kasko olarak.Çıkan sonuç koç allianz 5500ytl anadolu sigorta 3500ytl ve aksa oyak 2500ytl.Bufark nerden kaynaklanıyor acaba?????
Yanlız koç allianz için söylenen opel araçlara çok yüksek fiyat çıkıyormuş diğerlerine nazaran.Yani aracınız opelse başkabir kasko şirketi seçin bence...

5500 Çıkmaz arkadaşım aracın bana modelini söyle markassını söyle sana ne kadar çıkacağını söyleyeyim. ya da plakasını ver trafiğinin nerden olduğunu söyle sana ulaşabileceğim numaraları ver ya da mailime yolla sana ne kadar çıakcağını söyleyeyim

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
5500 Çıkmaz arkadaşım aracın bana modelini söyle markassını söyle sana ne kadar çıkacağını söyleyeyim. ya da plakasını ver trafiğinin nerden olduğunu söyle sana ulaşabileceğim numaraları ver ya da mailime yolla sana ne kadar çıakcağını söyleyeyim

2003 vectra gts 3.2 v6 fiyatı çıkartan firma'nın aynızamanda eski müşterisiyim ve çok büyük bir firma.Her üç rakamı'da kendileri verdi.Siz bifiyat çıkartın ozaman ful kasko istiyorum....

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arf68' Alıntı:
2003 vectra gts 3.2 v6 fiyatı çıkartan firma'nın aynızamanda eski müşterisiyim ve çok büyük bir firma.Her üç rakamı'da kendileri verdi.Siz bifiyat çıkartın ozaman ful kasko istiyorum....

O zaman sana mail adresimi veriyorum
selcuk.unal@mail.koc.net

Bana mail at ya da teli mail olarak at. Konuşalım ona göre fiyat çıkartayım size.

Mailini bekliyorum.
Saygılarımla...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Valla Bİz Kaskoyu Anadolu Sİgortadan Yaptiriyoruz. Son Derecede Mennunuz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

astragsi_vb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman beyler Teb sigorta yaptırmayın sakın sakın sakın ha :) benden sölemesi arabam pert oldu zor bela parasını aldım

Moderatörün son düzenlenenleri:

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar garanti sigortayı tavsiye edrim hiç bir zaman acenteyle uğraşmıyosunuz direk genel müdürlükle muhatapsınız ve ben fulla kaskoyu oradan yaptırdım. Ayrıca aracınız uzun süre serviste kalacaksa yerine araç veriliyor. Bu sene yeniletme fiyatı 1999 vectra b 3 yıl hasarsızlık 525 ytl ( bonus carda 10 eşit taksitle).

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arf68' Alıntı:

merhaba arf68 ben fiyat çalışması yaptım. 3500 ytl %25 peşin geri kalanı 7 taksit

mayyrokk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam ben daha öncede yazmıştım, şöyle okuyorumda zaten bildiğimiz şeyler ama benim asıl anlatmak istediğim şu;
Sayın Selçuk bey; ben Ankarada yaşıyorum ve hemen hemen tüm sigorta firmaları aynı yerlerle anlaşmalı, yani kaskolu bir araç hasar durumunda Opelin yetkili servisine gittiğinde, kasko firmasına göremi muamele ediyorlar, yani " bu araç Koç Allianz'dan kaskolu bunu iyi yapalım" demiyorlar herhalde veya bu araçın kasko firması iyi değil bunu bekletelim demiyorlardır. Zaten öyle davranacak olsalar o sigorta firmasıyla anlaşma yapmazlar yanılıyormuyum.Şimdiden teşekkürler...

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
merhaba arf68 ben fiyat çalışması yaptım. 3500 ytl %25 peşin geri kalanı 7 taksit

dostum bu çıkardığın fiyat ful kaskomu????çünkü bana verilen fiyattan 2000ytl düşük çıkmış...bide ben direk 6 aylık çek verecektim onlara.yanlız neden diger sigorta şirketlerinden daha palı bir fiyat çıkıyor acaba bunuda yazarsan sevinirim.saygılar....

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@mayyrokk resmi olarak öyle bir uygulama söz konusu olamz. kişiler ayrı ayrı değerlendirilemez. ancak tabikide servisler kendi insiyatiflerini kullanıyorlardır...

ama ucuz kasko çıktı die kötü hizmet göreceksiniz die bir kaide yok.. tam tersi böyle bir durumla karşılaşmanız halinde sigorta şirketlerine bildirim yaparsanız gereken işlemler ivedilikle halledilecektir.!!:good:

mayyrokk' Alıntı:
Selam ben daha öncede yazmıştım, şöyle okuyorumda zaten bildiğimiz şeyler ama benim asıl anlatmak istediğim şu;
Sayın Selçuk bey; ben Ankarada yaşıyorum ve hemen hemen tüm sigorta firmaları aynı yerlerle anlaşmalı, yani kaskolu bir araç hasar durumunda Opelin yetkili servisine gittiğinde, kasko firmasına göremi muamele ediyorlar, yani " bu araç Koç Allianz'dan kaskolu bunu iyi yapalım" demiyorlar herhalde veya bu araçın kasko firması iyi değil bunu bekletelim demiyorlardır. Zaten öyle davranacak olsalar o sigorta firmasıyla anlaşma yapmazlar yanılıyormuyum.Şimdiden teşekkürler...

@arf68 tabiki her şirket kendi çarpanlarını belirleyip fiyat oluyşturma lüxüne sahiptir.
buna bağlı olarak şirketimizde çıkan fiyat bize ve tabiki size özeldir:)

arf68' Alıntı:
dostum bu çıkardığın fiyat ful kaskomu????çünkü bana verilen fiyattan 2000ytl düşük çıkmış...bide ben direk 6 aylık çek verecektim onlara.yanlız neden diger sigorta şirketlerinden daha palı bir fiyat çıkıyor acaba bunuda yazarsan sevinirim.saygılar....