Su yakan astra g? %35 tasarruf ?

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar açıklıyayım yine hayal gücünü kullanan bir çok arkadaşımız sıkmış burda :))

silindire su gitmiyor.. benzine su eklemiyorsunuz... falan filan

kısaca açıklayım;

bir su bidonu var. elektronik devresi var. birde suyu hidrojene ceviren bir tüp var.
montajda sadece aküden + - alınıyor birde kontak + besleme.
uygun yerlere monte ediliyor cihaz. emme manifoltundan içeri hidrojen gazı veriliyor.

basit bir anlatım. ben video eklerim bayramdan sonra. patlamasınıda gösterrim videoda. kısacası aracın yakmayıp attığı benzini hidrojen patlaması sayesinde yakıyor. patlama snucu mekanik enerji elde ediliyor. çekiş aşırı fark ediyor benim aracı 4. viteste kaldırıp götürebiliyorum mesela.

bu işi çok kişi yaptı ama bu işi asıl yapan benim bi arkadaşım. icadın sahibi babası. işi büyütemediler babası kanser olduğunda bütün malı mülkü nakiti babasına harcadı. babasını kaybettik mekanı cennet olsun.

iso 9003. tse. tüv. telif hakkı vs herşey arkadaşımda. olaylar biraz karmaşık bu işte. general motor da bu projeye destek vermek istedi. hatta mühendisler geldi destek olmak için yatırım için. verdileri sözleşme arkadaşa uymadı beklemede şuan sponsor arıyor seri üretim için. olay bu arkadaşlar videoda eklediğimde kesin net anlarsınız :)

ysj 05 samet arkadaşa sorun size anlatsın :)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana palavra gibi geldi. o su motor bloğunun ısısıyla buharlaşıp gıdıyordur. su yaktım zannedıyordur oray arkadaş :) tatmın edici olmasa da keşke boyle bır sıstem dogru duzgun calısıyor olsa da hepımız uygulasak değilmi :)

kardeşim biz direksiyon adamı deiliz bizi tatmin edemez piskolojikmen :)

su yanmıyor. hidrojen yanıyor.

yurdum insanı herşeyi çok bilicem havasında olmaktan vazgeçip araştırmıyo ondan bu laflar işte.

en patlayıcı gazlardan birisidir hidrojen.. ve bildiğimiz su'da hidrojen içerir. vs vs vs sen google kullan bak biraz :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test Ettim Onayladım harbiden bu araba su yakıyor. İlk banada dediinde Hadi Len dedim sonra gel kanka bak dedi baktım gazladım ettim gerçekten performansda artış yakıttada gözle görülür bi düşüş var 1 kerede annamazsını biz hergün beraber olduumuz için farkediyoruz.. Aksini iddaa eden varsa İnternet arabacılığı Başka Gerçek arabacılık başka ;)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lan samo burdamısın :) senin arabayada takıcaz olum.. yeni modelini geliştirdik bi elektronik devresi kaldı. benim arabadakni sattım ben bayramdan hemen önce. bayram sonrası yenisini takıcaz. bendeki 10-12 amp arası çekiyodu yenisi artık 7-8 amp çekiyo :) hidrojen basıncını da arttırabiliyosun ve arada buhar filitresi olacak ;)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lan samo burdamısın :) senin arabayada takıcaz olum.. yeni modelini geliştirdik bi elektronik devresi kaldı. benim arabadakni sattım ben bayramdan hemen önce. bayram sonrası yenisini takıcaz. bendeki 10-12 amp arası çekiyodu yenisi artık 7-8 amp çekiyo :) hidrojen basıncını da arttırabiliyosun ve arada buhar filitresi olacak ;)

Burdayım kanka :D Hiç gerek yok evlat garajda yatıo zaten bugün biri aradı almak için bakalım hayırlısı kısmet artık Corsa D Sporta :D

özgürkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hidrojenin piston,sibop vs bir zararı oluyor mu?sıcaklık artışı vs,stop ettikten sonra içerideki su buharı oksidasyon zararı olur mu acaba,gerçi kullanıp hem performans alıp hem yakıttan tasarruf etmişsiniz,ilk kez duydum bilgiler için teşekkürler

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aletin asıl oksitlenebilecek yeri ünitenin içi yani üretim orda ısıda oluşuyor ama ben zaman zaman söküp bakıyorum 1 yıl kullandım cihazı (sattığımı) verdiğimde de içi tertemizdi. içme suyu yada saf su kullandım hep. musluk suyu kireçlenme yapabilior

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oray arkadaşım inş arkadaşın gerekli desteği bulur diyorum.Performans ve yakıt tasarrufu konularında rakam verebilirmisin.Örneğin 5 hp ,20 nm tork yada 100 km 1 litre tasarruf gibi..