Vectra 90-95 Arası Modeller Hakkında

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaş 15 e geldiği için 2000 motor da olsa vergi daha az vereceksiniz. Kasa ağır olduğundan dolayı 1.6 motor biraz yetersiz kalıyor.Yeni çıkan Vectra 1.6 larda da durum aynı. Genelde kronik sorun olmaz bu araçlarda.Her ne kadar ben 2000 model Astraları daha konforlu bulsam da tabi seçim sizin.

konya ömer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar size tavsiye edebileceğim bir opel varsa oda cdx dir.rampalarda da hiç sorun yaşamazsınız.:D

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş beni 94 vectra gt var süper bir araç Ankara Şaşmaz da opel turna ya git Tahsin ustayı bul senin sıkıntının panzehiri dir.Haydi kal sağlıcakla

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 sene 94 Gls kullandım.Çok keyifli bir araçtı.2005 yılında 100 binde alıp,2008'de 150 binde sattım.Kronik hiçbir sorunla karşılaşmadım.Periyodik bakımlar ve amortisörler dışında parça değiştirmedim.Lpg hiç düşünmedim,şehirdışı 7 lt ş.içi 10-11 lt yakıyordu.(Otomatik vitesliydi)Size tavsiyem Toyota Corona ile hatta Carina ile aynı kefeye koymayın.Vectra-a'nın yeri bambaşkadır.Beyaz renk tavsiye ederim.Eğer 95 model klimalı Cd bulabilirseniz sizin için çok güzel bir seçim olacaktır.