vectra b aracı olan arkadaşlar bi yardım lütfen

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yalama olan vidanın yerine uzun vida takmışsınız peki uzun olan vidayı ve yuvasını ölçtünüzmü ! çünkü vida eğer 2 mm dahi olsa yuvadan uzun olursa vidayı tam olarak sıktığınızı düşünseniz bile parçanın motor gövdesine tam temasını engellemiş olur ve conta sağlam olsa bile vakumlama sorunu yapar
umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir

şöyle eminim oradan aşırı bi su kaçağı vardı o kesildi demekki sıkmış ki kaçak şuan yok,benim düşündüğüm resimdeki bölümdeki contanın olmayışı (?) su kaçağı olduğu zamandan antifrizin çürütmüş olma ihtimali..

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yalama olan vidanın yerine uzun vida takmışsınız peki uzun olan vidayı ve yuvasını ölçtünüzmü ! çünkü vida eğer 2 mm dahi olsa yuvadan uzun olursa vidayı tam olarak sıktığınızı düşünseniz bile parçanın motor gövdesine tam temasını engellemiş olur ve conta sağlam olsa bile vakumlama sorunu yapar
umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir

Peki tolga kardeşim senin bu bölümü kontrol etme şansın oldum mu? yani normalde olması gereken bi durum mu? boşa sökmeyeyim..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kontrol edemedim henüz ama ilk fırsatta bakacam benimki sadece bir tahmindi conta da bozuk olabilir tabiki

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah kardeş sağol,
zaten senden başka kimsede, pardon bide bende var VECTRA B yokmuş bunuda öğrenmiş olduk:)

Son düzenleme:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar contası çürümüş contayı değiştim şuan problem ortadan kalktı vectra b aracı olupta :)yardım eden herkese teşekkürler:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun