Vectra C1 04 AFL far oluru?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabaya yapılabilecek cogu şey yapılmış keyfini sürmeni diliyorum : )

Eyvallah abi sağol da seni de takip ediyorum..Vectra nın her serisinde biraz okşamak lazım bizim araçları biraz üst baş almak lazım..Anında sınıf atlıyor bize de atlatıyor tabi ;) ayrıca mertle de konuştuk bu konuyu geçtiğimiz aylarda; vw ciler fordcular araçlarına sağlam aksesurları takıyorlar ekliyorlar sonra da racon kesiyorlar sağa sola.. Bizimkiler de biraz canlansa hareketlense; opel almaya niyetli olanlara da rehberlik edilmiş olur.. Ben az uğraşmadım aracı bu hale getirmek için ama şimdi aracı her gören '' ohaa, bu ne oğlum?,almanlar yapıyor yaa..'' gibi sözleri ve bunları ifadeleyen mimikleri görünce opel adına övünüyorum..Çünkü sonuçta bunları yapan ben değilim..Opel ya da irmscher ya da hella -ne ise- yapmış bize de alıp takmak düşüyor..Haliyle iyi de sonuç alınıyor.. ;)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
: )

valla uğrasıyorum bende. konumu az çok takip ediyorsun.. bütün gün ebay de parça takip ediyorum. bayağı da yol aldım.

elimden geleni de yapacağım bütcem doğrultusunda.

senin aracın su anda cok güzel kondüsyonda.. daha da güzel olacağına inanıyorum

irmscher az ucuz olsa cogu malzemesini alırım da astronomik rakamlar vermek işime gelmiyor açıkçası

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
: )

valla uğrasıyorum bende. konumu az çok takip ediyorsun.. bütün gün ebay de parça takip ediyorum. bayağı da yol aldım.

elimden geleni de yapacağım bütcem doğrultusunda.

senin aracın su anda cok güzel kondüsyonda.. daha da güzel olacağına inanıyorum

irmscher az ucuz olsa cogu malzemesini alırım da astronomik rakamlar vermek işime gelmiyor açıkçası

Çok sağol Abi ;) söz konusu vectra olunca diğer şeyler teferruat kalıyor..Örneğin senin araca alarm takılabilir..Çok ucuza hem de..Forumdan kerem abi var..B2 OPC...Mesela tesisatlar hazır olduğu için çok maliyet yapmdan pek çok şeyi yükleyebiliyoruz araçlara..Onun dışında mesela senin araca arka bagaj spoilerı da gider opc line..Vectra A dan bir başlıyor o spoiler; vectra A GT,vectra B GT,vectra C OPC ve şimdi insignia nın bagajında kendiliğinden o spoiler çıkıntısını görebilirsin..Gelenek olmuş bu artık..Ayrıca 120-130 km lerden sonra aracın aerodinamiğine inanılmaz destek veriyor..

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o dediğin hangisi bilemedim ? link var mı ?

diğer sıkıntımız da alt yapı yok cogu sey için. sis farı için bile tesisat yoktu biz kendimiz yaptık sen hesap et..

cc için tesisat yapacağız gözümüzü kararttık .. hersey cd için :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o dediğin hangisi bilemedim ? link var mı ?

diğer sıkıntımız da alt yapı yok cogu sey için. sis farı için bile tesisat yoktu biz kendimiz yaptık sen hesap et..

cc için tesisat yapacağız gözümüzü kararttık .. hersey cd için :)

Mesela bu Murat Abi;
http://mcdn01.gittigidiyor.net/8461/Opel-Vectra-B-Bagaj-Spoyleri-Gt-Spoiler__84617148_0.jpg

yazdığım vectra serilerine dikkat edersen eğer onlarda da aynı tip spoiler kullanılıyor..Ama haklısın; GL olmasından ötürü tesisat sıkıntı..Velhasıl bu kmde CD ya da CDX de yok :) ama CC olursa keyfine deyecek olmaz; çünkü o düşük dediğimiz km yi 1-2 sene içinde 3e 5e katlarsın büyük kolaylık cidden..

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasımda aldım. su anda 58 000 in içindeyim. 14 bin yapmışım. muhtemelen 17 yi bulur . izine gidersem

cc şart oldu .. yapılması lazım..