yol hikayesi :) kamyon çeker 10 20 ton...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökalp alıntımı sendenmı
bu ne hıkaye ya roman yapsan 1 mılyon satar valla helal olsun
bu arada bu karakısda 180 nasıl yaptın merak ettım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel satırlar, kim yazdıysa ellerine sağlık. 30 seneyi aşkın yollardayım, çok kamyoncu gördüm. İnanın % 99 u iyi niyetli. Her meslekte kötüler olur. Amaç neden kötü davrandıklarını anlayabilmek. Ver bakalım altlarına adam gibi kamyon, adam gibi para kazanacakları iş ortamı, iyi bir gelir, sosyal güvence. Sanırım bunlar sağlanırsa geri kalan o % 1 de düzelir. Gerçekten işleri çok zor.

textilman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler ...çok güzel...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel satırlar, kim yazdıysa ellerine sağlık. 30 seneyi aşkın yollardayım, çok kamyoncu gördüm. İnanın % 99 u iyi niyetli. Her meslekte kötüler olur. Amaç neden kötü davrandıklarını anlayabilmek. Ver bakalım altlarına adam gibi kamyon, adam gibi para kazanacakları iş ortamı, iyi bir gelir, sosyal güvence. Sanırım bunlar sağlanırsa geri kalan o % 1 de düzelir. Gerçekten işleri çok zor.

çok haklısın abi.çok güzel yazı bu arada çok teşekkürler

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamyon arkası sözleri ararken rasladım ilginç geldi hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim :)

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Askerlik bittiğinde evime otostop çekerek dönuyodum ve bi tır durdu nihayetinde. Abiyle girdik muhabbete, abimiz meger tarih öğretmenliği son sınıfta bırakmış okumayı. ve daha ilginci abimiz yoruldugunda, yolda mola verdiginde kitap okuyo, tırın içinde resmen bi kutuphane var ve eşide ögretmenmiş. Dışardan bakınca şöyle böyle deriz ama abimiz idealist ben okumayı seviyorum dedi, öğretmen olmayı degil, şimdi de hem okuyorum hem geziyorum dedi. Nasıl bi felsefedir bilemem ama abiye acayip bi saygı duymuştum.

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsini okudum
Arkasında olduğum Tarkan’cı kamyoncu abi sollamam için trafik kurallarına aykırı bir sinyal verdi, solladım, uzun bir teşekkür kornası çaldım, yürüdüm. Kamyonun camından baktım, abi ağır abi. Bıyıkları burulacak\ hatta kesilip kazak örülecek kıvamda. Kornayla teşekkür ettiğimi duyunca oda hafif bir rica ederim kornası çaldı. Bu arada kornayla birlikte arkamdan yaklaşık 350 bin vatlık sayamadım bir kırk tane lamba yandı söndü. Ben artık hem kör hem sağır bir adamdım. Kulaklarım İstanbul’ a kadar zonkladı, beş on saniye geçici körlük yaşadım.

:D:D:D tesekkürler gokalp

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camekanlı dik buzdolabına doğru yürüdüm. Asılı koyunlar ve kıçlarında karanfiller vardı.

gülerken nefesim yetmedi, geberiyordum :D :D :D maydonozlusuda meşhurdur bunun..

müzik öğretmenliği mezunu bir kamyoncuylada ben yolculuk yapmıştım. süperdi. bambaşka bir dünyaları var, dürüst olanlarının allah yardımcısı olsun.