yol hikayesi :) kamyon çeker 10 20 ton...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatırlatalım guzel anı

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel paylaşım.. Ne demişler, en iyi dinlenme tesisi, önünde en çok kamyon olandır :D

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyden önce çok akıcı düzgün bir Türkçe ve akıp giden cümleler kullandığın için teşekkür ederim.bir roman edasıyla okudum çok güzeldi.ellerine sağlık teşekkürler.
birde mezitleri çıkıca bozüyüke gelmeden 8 km önce sağda birtane var.aynen bu anlatılan yer gibi.inanılmaz et ve salata yapıyolar.ha çorbasıda güzl:D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de yeni okudum, güzel bir çalışma, tşk.ler

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Oğlum benzin pahalı mazotla yak, kadın biraz işkence çeker ama ucuz olur. Ben diyemde

-Helal olsun, girince yükseksen beşle girmek lazım. Adam yüz beşle radara giriyor. Şerefsizim ceza yazmak zor geliyor. Ehliyet ruhsat lütfen. Evrakları verirken,

helal olsun valla kamyoncular olmadan çekilmez yollar :D

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Oğlum benzin pahalı mazotla yak, kadın biraz işkence çeker ama ucuz olur. Ben diyemde

-Helal olsun, girince yükseksen beşle girmek lazım. Adam yüz beşle radara giriyor. Şerefsizim ceza yazmak zor geliyor. Ehliyet ruhsat lütfen. Evrakları verirken,

helal olsun valla kamyoncular olmadan çekilmez yollar :D

2 sene önce erzurumdan istanbula geliyoruz ekip arkadaşım ile. yerde 2- 3 metre kar var ama yol temizlenmiş. buz falan yok yani. sivastan çıkalı 20km olmamıştır hızım kadranda 90-100 arası gidiyor. yolda bol miktarda radar olduğundan temkinliyim. araçta navigasyon cihazları çizim cihazları tam takım ön camda yapışık. bi radarın yanından geçtim gene tahmini 95 100 arasındayım. 1 km olmadan elemanlar çevirdi. geldiler aracın yanına cihazları falan gördüler. Dediler ne ayak nedir bunlar anlattık falan cihazları. Bunlar zannettiki radarı falanda gösteriyo. dedik yok öyle değil.
Bunlar "neyse beyefendi biz cezanızı yazalımda sizi yolunuzdan alıkoymayalım". Dedim hayırdır ne cezası 90 100 gidiyorum cihazdada gösteriyo gps 99 u aşmadım. yasal hız 90+ %10 koy 99 (uyanığız ya)
poliste genç ama yemiş yutmuş cinsten. kardeş bak dedi siz mühendissiniz falan anlaşıldı. cihazlarda tamam ok ama bu araç ruhsatta kamyonet yani sizin sınır 88 dedi.(araç ford fiesta van idi)
Ben de eee ben kaç yaptım kaç yazıyo radarda .
Eleman dedi 91.
Ben dedim yuhh.. 3 km içinmi yazacan yapma etme.
dinlemedi yazdı dedim şirkete ayıp olacak bari 130 140 yaz:) güldü. Arkadaşlar kaydetmiş falan ayakları yaptı. yazacaz çare yok dedi yazdı verdi...
Sonuçta 91 ile radar yedim ya hayatta unutmam. sonra ankara istanbul arası 200 e yapıştırdım ibreyi kırarcasına çıkarmak için 90 km nin ortalamasını:) gps 191 gösteriyordu.
Ayıp yahu polis arkadaşlar 91 ile istanbulluyuz diye ceza yazılırmı...

demet4863

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ay cok güzel gülmekten bayıldım :)) ellerınze saglık kamyon yazılarına bayılıorm bazıları cok komık bı tane yazıım sıze :D

"ne makas ne damper hastayım sana ayfer"