11.500 km de aracım yağ yakıyor yardım lütfen :(

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti süresi devam ediyor zaten 1 sene sonra yada 15binkm de getirin derler siz vakit kaybetmeden servisle görüşün.

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sabah aracımı servise götürdüm bunun gayet normal birşey olduğunu , aracın motorunun uzun ömürlü olması için opel fabrikasının böyle motorlar ürettiğini söylediler bana :D
bundan sonra arabaya mazot aldıktan sonra bir miktarda yağ alıcaz galiba , artık benim satılık bir camonum var ....

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sabah aracımı servise götürdüm bunun gayet normal birşey olduğunu , aracın motorunun uzun ömürlü olması için opel fabrikasının böyle motorlar ürettiğini söylediler bana :D
bundan sonra arabaya mazot aldıktan sonra bir miktarda yağ alıcaz galiba , artık benim satılık bir camonum var ....

normalmiymiş :eek: :D bu nası iş yahu? o motorlar yeni değilki. corsa c lerde kullanılıyor yıllardır. eksiltmesi bile garip, seninki bitirmiş. bence bi anormallik var ve cevap saçma. yetkili servise gittin değilmi?

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı koy hiçbir şekilde yağ eksiltmesi normal deil ya adam gibi ilgilenin ya da araç satmaktan wazgeçin falan diye biraz çığır.hatta sorunu da yüksek sesle yinele ki müşteriler fln duysun da korksunlar biraz....

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalmiymiş :eek: :D bu nası iş yahu? o motorlar yeni değilki. corsa c lerde kullanılıyor yıllardır. eksiltmesi bile garip, seninki bitirmiş. bence bi anormallik var ve cevap saçma. yetkili servise gittin değilmi?

yetkili servise gittim tabiki , ayrıca güvenemedim muğla opel servisinde tanıdıklarım var orayı aradım
onların verdiği cevapta aynı 1000 km de 0,7 lt normal görülüyormuş ,bugun kitapcığı okudum gercekten kitapcıkta da böyle yazıyor :(

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı koy hiçbir şekilde yağ eksiltmesi normal deil ya adam gibi ilgilenin ya da araç satmaktan wazgeçin falan diye biraz çığır.hatta sorunu da yüksek sesle yinele ki müşteriler fln duysun da korksunlar biraz....

kesinlikle katılıyorum.bu tür olaylara çok tanık oldum sonunda galip gelebilceğeni unutma sakın.başlarından savmak istemişler.eğer yasak diğilse hangi yetkili servis bu çok merak ettim???

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimki eksiltiyor ama 97 model normal ama seninki anormal :(