11.500 km de aracım yağ yakıyor yardım lütfen :(

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat normal Mobil 1 tam sentetik 93ytl.Hava filtresi, yağ filtresi, tapa pulu 30 Ytl tutuyor. Polen filtreside 25ytl'den az değil değiştirirseniz. Fiyat normal servise aynı işlemleri yağ değişim değilde atıyorum 15.000km bakımı diye girin fazladan 50ytl işçilik alıyorlar:D

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava filtresi polen filtresi ve tapa pulu niye değişiyor anlamadım :) Ben sadece yağ değişiminden bahsetmiştim, yani yağ+yağ filtresi+işçilik...150 YTL, bence çok... Yağ filtresi 4.5 YTL :)

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aldığınız fiyatın içinde hava filtreside var sanıyorum.Tapa pulu 60ykr zaten :D Hava filtresi yoksa içerisinde fiyat fazla gerçekten.

enforacle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk servise kadr rodajda olabilir gerci rodajda yok yeni motorlarda. bu arada benim aldigim astra klasikte hic eksiletme olamisti ilk degisimde. bu arada surekli sehir disi yuksek devir yaptiysaniz yakmasi normal 10 binde 1 lt felan. alman arabalarinda bu yag eksiltme meselesi var audidede var bmw dede. asinmayi azaltmak icin uygulanan bir yontem. 10 binde 1 litre normal bence surekli uzun yolda. bu arada opelde yolunu bulnus 0.7 ye kadar bin km de normnal yazmis bu durumda bence arabanizi degistiremezsiniz biz bunu yazdik kitapcikta var almasaydi derler. astralarda bu yag eksiltme yok kanimca bendekindede yok.vectra ve azda olsa corsada oluyor gibi geldi bana. sorun etmeyin yagida 5binde kontrol edin ben bakiyorum 2 3 ayda bir belli olmaz yag kacirir motoru ele alirsiniz ozellikle uzun yolda giderken.