Atatürk'ün yaverinden bir ani ...

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bi anıymıs bunları aslında şimdiki siyasetcilere ders niyetine okutcan sabah akşam

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bi anıymıs bunları aslında şimdiki siyasetcilere ders niyetine okutcan sabah akşam
abi okutsan ne olucak ki insan istediği dersi anlar istemediğini (İŞİNE GELMEYENİ) istersen 40 sene anlat gene anlmaz:mad:

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAST A STRAsözün bittiği yer...teşekkürler mustafa

Aynen öyle abicim ama anlayana işte rica ederim ;)

vectra delisiÇok teşekkürler.

ne demek rica ederim ;)

34CGG68teşekkürler mustafa abi.geçenlerde bir kişi daha paylaşmıştı ama olsun..atatürk'ümüzü hergun anmamız gerek.ne zorluklara buralara gelındı ama bugunku konuma baktıgımızda çok az kaldı parçalanıyor devlet kımsenın umrunda değil.ben daha 15 yaşındayım bu yaşta bu konular aklımdan çıkmıyor ve 10 sene sonrasını düşünmek dahi istemiyorum.bu mıllet nasıl bir millet hala anlamış değilim.. BİRAZ İÇİMİ DÖKMÜŞ GİB OLDUM kusura bakmayın..

Evet Berkay kardeşim devleti parçalamak için herkes bi taraftan uğraş vermekte fakat kimsenin ruhu duymamakta keşke bi babayiğit çıksada kurtarsa yine devletimizi ama nerde :( senin canın sağolsun kardeşim dök tabii hepimiz bi döksek içimizi neler olucak neler :( :(

emir748teşekkürler...

ne demek rica ederim ...

mericalptekinpaylaşım için teşekkürler

rica ederim ne demek ;)

savaşAnlayabilenler için çok şey ifade ediyor bu satırlar. Anlamak istemeyenler için söylenecek kelimeler bulamıyorum. Bu güzel ülke için emek verenler nur içinde yatsınlar.

Hemde nasıl ifade ediyor savaş abi her okuduğumda tüylerim diken diken oluyor ve ne adammış benim Atam diyorum :( anlamayanlar kendilerine yansınlar yabancı ülkelerin başkanlarının, vatandaşlarının bile saygı gösterdiği bir insanı anlamayanlar ve ona saygı göstermeyenlerin insanlığından ve zekasından şüphe etmek gerek :mad:

Combo_MuratTeşekkürler Sevgili Mustafa

Rica ederim Murat abicim ;)

_SeRcAn_teşekkürler mustafa abi

Rica ederim Sercan kardeşim ;)

buraqhNeler olmus neler işte belkide simdi aklımızın alamayacağı seyler, paylasım ıcın tsk.

Rica ederim Burak, biz keşke görebilseydik bu olanları vede o teyze yerinde keşke olabilseydik diyorum :(

astramonstertaş gediğine oturmuş.emeğine sağlık

Sağolun ama tüm arkadaşarımın dediği gibi anlayana kardeşim keşke herkes bizler gibi anlayabilse ;)

aytac55Çok güzel bi anıymıs bunları aslında şimdiki siyasetcilere ders niyetine okutcan sabah akşam
Onlar sabah akşam değil her an bile okusalar anlamazlar çünkü anlamak istemiyorlar işlerine gelmiyor :(

onur_arslan_59Alıntı:
aytac55´isimli üyeden Alıntı

abi okutsan ne olucak ki insan istediği dersi anlar istemediğini (İŞİNE GELMEYENİ) istersen 40 sene anlat gene anlmaz:mad:

Aynen öyle onur kardeş bunlar 100 senede okusalar işlerine gelmediği için umurlarında olmaz :mad:

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günümüz bu kadar anlatılabilirdi :D:D teşekkürler...

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çok teşekkürler.