Bijon Anahtarımı Kırdım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vallahi arkadaşlar olan bana oldu gitti benim bujon anahtarı. Birde numarası filan da yazmıyor ya değilde L olanından alacağım da.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Vallahi arkadaşlar olan bana oldu gitti benim bujon anahtarı. Birde numarası filan da yazmıyor ya değilde L olanından alacağım da.

Senin bijonların 17dir Nadir abi. Yine de bir bak.

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
abi yazmasına gerek yok ki ya gözle anlaşılır. ayrıca benm de hatırladığım kadarıyla (tabi arabaya bakmadan birşey diyemem) 17 olması lazım. abi stres yapmana gerek yok herhangi bir aksesuarcıda bulursun yaaa..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi yazmasına gerek yok ki ya gözle anlaşılır. ayrıca benm de hatırladığım kadarıyla (tabi arabaya bakmadan birşey diyemem) 17 olması lazım. abi stres yapmana gerek yok herhangi bir aksesuarcıda bulursun yaaa..

Yok yok stres yapmam ama sağlam bir şey olsun istiyorum. Malum çökeceğim tepesine :D Ya kendi işimi kendim görüyordum ne güzel. Jantlarda takılı kar lastiklerim var kış geldiğinde söküp değiştiriyordum.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Aynı hatayı yapma, al bir tane 4 lü İzeltaş bir tanede sağlam bir boru kafan rahat etsin. Bütün arabalarımda hep 4 bijon anahtarı kullandım, zayıf, destek alınmayan, sıyırma, eğilme ve kırılma ihtimali yüksek olan L tipi anahtara güvenmem.

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
boruya gerek yok ki izeltaş + bijon anahtarı aldın mı olay bitmiştir. Bijonları deli gibi sıkmanın bir anlamı yokkk