Bijon Anahtarımı Kırdım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Renonun bir tane vardı bulabilirsem onu kullanacağım.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İzeltaş'ın tek tarafı lokma soketli bijon anahtarı var. Soketli olan kısım ince olduğundan boru geçirebiliyorsun. Şans eseri de 17mm olan ucu 90 derecede kalıyor. Ayrıyeten 1/2" lokmaları da kullanabiliyorsun başka işlerde...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İzeltaş'ın tek tarafı lokma soketli bijon anahtarı var. Soketli olan kısım ince olduğundan boru geçirebiliyorsun. Şans eseri de 17mm olan ucu 90 derecede kalıyor. Ayrıyeten 1/2" lokmaları da kullanabiliyorsun başka işlerde...

Evet biraz önce onu netten gördüm baya güzel bir şeye benziyor. Benim bijon 17 mm mi?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet, opeller genelde hep 17

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 206'nın bijonlarına corsanınki oluyor 17 numara olması lazım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bugün bir bijon anahtarının daha kanına girdim onu da eğdim :( renıonun anahtarı idi. Kar lastiklerimi takmak istedim ama lastiği sökmek ne mümkün... zorlarken falan filan derken en sonunla lastikleri söktüm ama benim bijon anahtarı da dokuz büklüm oldu....

http://www.hepsiburada.com/liste/dr...ls.aspx?productId=otev60054&categoryId=262977

Bunu alayım diyorum yorumlarda güzel diyorlar siz ne dersiniz?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün bir bijon anahtarının daha kanına girdim onu da eğdim :( renıonun anahtarı idi. Kar lastiklerimi takmak istedim ama lastiği sökmek ne mümkün... zorlarken falan filan derken en sonunla lastikleri söktüm ama benim bijon anahtarı da dokuz büklüm oldu....

http://www.hepsiburada.com/liste/dr...ls.aspx?productId=otev60054&categoryId=262977

Bunu alayım diyorum yorumlarda güzel diyorlar siz ne dersiniz?

abi maşallah sana ;) bu ürün işini fazlasıyla görür... ticari araçlarımızda falan kullanıyorduk benzerlerini...
bu arada Allahtan bijon kestirmiyosun... aman diyim nazar değmesin ;)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Abi hiç onunla uğraşma, izeltaş al. Üzerinde tepiniyorum, 3 metrelik kalorifer borusuyla girişiyorum bana mısın demiyor :)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izeltaş iyidir. ben arkadaşımdan aldım. kırar bükersen getir yenisini verip paranı da iade edeyim deöişti :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi maşallah sana ;) bu ürün işini fazlasıyla görür... ticari araçlarımızda falan kullanıyorduk benzerlerini...
bu arada Allahtan bijon kestirmiyosun... aman diyim nazar değmesin ;)

Yener sorma ya sökemedim yeminle bu makine ile sıkılmasından dolayı resmen bujonların anası belleniyor.Ya değilse bu kadar zorlamaya tekerin kopması lazım :D

Vallahi yorumlara güvenerek verdim bakalım ürünün siparişini. Hayırlısı eğer oda kırılır yada eğilir ise yapacak bir şey yok. Bijonları aslında sıkarken biraz kuvvet uygulanması yeter ama imansız makine hayvan gibi sıkıyor arkadaş sök söke bilir isen. Yeminle bugün 1 metre boru ile zor söktüm. Düşünün artık gerisiniz siz.