çildiracağimmmmmmmmmmm

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha öncede aşmıştım bu konuyu ama sorun bırakın kesmeyi dahada ilerlede
Araç 1.3 cdti astra 90 beydir 2006 model 20bin km de servis bakamı yapılmış herşeyi tam sorunsa dizel olmasına rağmen aracın çok yakması bile diyemiyeceğim artk yakıtı içmesi
Servise götürdüm 10 gün önce yeni beyin yüklediler sorun düzelmedi enjektörlerine baktırdım bişey yok dediler aldığım yerden ve aldığım yakıtın kalitesinden dediler bizzat servisteki elmanlarla gittik depoyu ağzına kadar fulledik hava basmadan doldurduk yine düzelmedi araçta benzin kaçağıda yok (olmaz ya kullanıcı hatası dediler ) onuda kabul ettim çıktık servisteki elamanla sabit hızla ne kadar yaktığını ölçtük yine sorun düzelmedi
Sorun başka ne olabilir?
Şimdi merak ediyosunuzdur ne kadar yaktı diye hemen söyleyim
Dizel araç 1 depo 52 litre alıyor tam 560km yaptı Lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım:pon: :help: :alkis: :mad: :confused: :tomato: :eek:zur:

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20.000 km ye gelene kadar arcı otoban da hiç zorladınızmı.206 hdi lardanda bildiğim kadarıyla dizel araçlar ilk yıllarında beklenen yakıt performanslarını vermiyolar.taki araç ile hız sınırlarnı ve aracı zorlayana kadar.bunu deneyen ve söyleyen çok dizel kullanıcısı duydum ve gördüm.denemnizde fayda avr

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben mazot pompasında olabilir.Araç garantili İstanbul gerçek oto opel servisine götür

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç garantili gerçek otoda kimle irtibata geçiyim

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astran var sorunun var 2007 geldik sorun hala aynı inş astra sedanlarda bu sorun olmaz bari:eek:

fuatserim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla dostum aynı sorunu arkadaşımda yaşadı,senin gibi çok uğraştı fakat olmadı. en sonunda arabasını satmak zorunda kaldı.servislerede güvenemiyoruz artık....

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aquinle biz konusuyoruz bu konuyu ve bu sorun cozulecek gibi degil... en iyisi bizim mahkemeye verip bir sure beklememiz sart ama sonuc gelene kadar yaklasik 8 ay 1 yil kadar paramizi geri almak yada araci lanet olsun diyip satip kurtulmak olacak

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar benim araba 100 km/L 6.5 litre yakıyor mutlaka bir anormallik var ama bu yazıyı yazmadan 10 dak. önce servisteydim xenon taktırmak için kurcaladıkları ile kaldılar benden önceki arabada çalıştı gözlermle gördüm benimki olmadı acaba biraz şans işimi bu işler...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakmış harbiden bendede var normal olarak ortalama 150 yakıyo

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hesabıma göre senin araban 210 ykrş filan yakıyo buda cdti lerde olmaması gereken bi değer ben ilk defa duydum cdti lerde bukadar yakan bende cdti kullanıyorum . seninkinde bi sorun war aldığın servisin yakasına yapış derim halledersin insallah