çildiracağimmmmmmmmmmm

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar yani bana da birisi dizel araç bu kadar diye inanmam ama işte insanın başına geliyor şansmı desem şansızlıkmı desem bilmiyorum artık yarın aldığım yere gitcem bakalım ne olcak

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 gun once istanbuldan ank gittim 120 ile gittim 6.0 litre yakti 100 km de normalde bunun sehir ici olan sarfiyat olmasi gerekli...
anlamiyorum cidden bu dizel gereginden fazla yakior

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kusurabakmayın ama bu duydugum kacıncı sikayet bi bilseniz..opel dizelde ..çmıştır durum bu!

opel almanya ile yada general motors ile iletişime gecin bence sonrada aracınızı iade yoluna gidin..once kaymakamlıklardaki tuketici hakları hakem kuruluna olmadı ticaret bakanlıgına başvurun

benim yanımda başka bir oto firmasının neler yaptıgını soyledi bu işlere bakan memur bence hakkınızı arayın cunku biliyorumki o paralar(ki dizel araclar hayli pahali biliyorsunuz) alın teri ile kazanılmış paralar ve kimsenin sizin emeginize saygısızlık etme hakkı yoktur bence..

ki siz sert cıkmazsanız sizden sonra bu sorunu yaşayanlarda bastırılacak inanın!

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkaten iiki dizel almamısım benm arac benznlı 1,6 180 yakıyorum valla.ztn opel ne salak ya o araca 1,3 gidermı en basta urettkleri 1,7 daa iidi..nden karar deistrdler anlamak guc

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar fazla yaktığını söylesende bunu bir şekilde ispat etmen gerekecek çünkü servisin düşündüğü kullanıma bağlı olarak değişen bir durum..

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel türkiye hiçbişey yapmıyor servise yönlendiriyor
Servislerde bildiğiniz gibi

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni Sorun Bendede Var Arabam 2006 Astra H Cdtİ Km De 300 - 350 Yakiyor Sabahlari AkŞamlari GÜndÜzlerİ ÇaliŞmiyor Bİde Bİr Ay Önce Beynİ Yandi Şİmdİde MarŞ Motoru DegİŞcek Lanet Olsun Aldigim GÜne

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende benim 1,3 dizel çok yakıyor diyordum 100 km. 8,3 litre yakıyor çok diyordum sizinkiler 10 litre gibi yakıyor gene benimki iyiymiş :)

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alla alla astra ile corsanın motorları aynı diye biliyorum 90hp 6 vites olanları. ama corsa kullananlardan hiç öyle bir şikayet duymaddım. 60 milyon ile 460km gidebiliyorlar şehir içi. kısacası 13ykr yapıyor ortalama. hatta bu dediğim veriler 75hp olanları. 75 hp olanları şehir içinde 90lıklara göre 0.1 ltre daha fazla yakıyor. Nerden mi biliyorum? kendimde corsa d warda ondan.