Çocukluğumuzun Çizgi Filmleri

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
schluempfe.jpg

heman_1024.jpg

B000FKO41G.01.LZZZZZZZ.jpg

B00014NECG.01.LZZZZZZZ.jpg

Gi%20Joe%203.jpg

masklogo.jpg

spongebob-squarepants_the-movie-10.jpg

emirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cocukken evde hemancilik ve voltrancilik oynardir
ozellikle ben daha voltranin robot oyuncagi gelmeden once renkli buyuk mandallardan aslanlar ve voltran yapardim.sonra robotu geldi cok guzelde bi oyuncakti o istanbul fatihte MUSTI diye bi oyuncakci vardiki zamanin istanbuldaki en iyi oyuncakcilarindan biriydi ordan almistik.ama bi voltranciya voltran robotu ne kadar dayanirki 2 haftaya mavi aslan2 bacakli sari aslanda kafasiz kalmisti.boyle oluncada voltrani olusturabilmek icin yenisini almistik:)))))
ne gunlerdi beeee

heart_breaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tom&jerry çok güzeldi

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emirhan' Alıntı:
cocukken evde hemancilik ve voltrancilik oynardir
ozellikle ben daha voltranin robot oyuncagi gelmeden once renkli buyuk mandallardan aslanlar ve voltran yapardim.sonra robotu geldi cok guzelde bi oyuncakti o istanbul fatihte MUSTI diye bi oyuncakci vardiki zamanin istanbuldaki en iyi oyuncakcilarindan biriydi ordan almistik.ama bi voltranciya voltran robotu ne kadar dayanirki 2 haftaya mavi aslan2 bacakli sari aslanda kafasiz kalmisti.boyle oluncada voltrani olusturabilmek icin yenisini almistik:)))))
ne gunlerdi beeee

evet evet bendede voltran robotundan vardı Misafirliğe bize gelen bi cocuk bi bacagını kırmıstı.daha sonra hesabı soruldu tabi:eek: annesi gelip kızmıstı bana niye vuruyosun oğluma diye:p

GaMZeLi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürleer...Hepsi çok güseeeelll şeker kız candy,heidi,şirinler,taş devri,casper çizgi filmlerden ziyade susam sokağı fanatiğiydim ben kırpık,minik kuş,kurabiye canavarı....:):):)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu tusubasanın takımındaki kalecisi vardı yaa devamlı şapka ile gezerdi sonlara dogru sakatlandı filan benim kahramanım oydu hasta oluyodum o adama ne ucardı böyle 2 adam boyu filan zıplar 2 adam boyu topa vururdu ayagı ile ahhh ahhhhh...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw abicim oldu bitti o zamanın keyfini biz sürdük eyvallah ama ne gerek var şimdi bunları hatırlatmaya tamam yaşlandık biliyoz....

şaka biyana ben küçükken pazar günü dayımlara götürülmüştüm
istemiyerek ve voltranı izleyememiştim bizimkilere sizmisiniz bana bunu yapan diyip zehir ettim misafirligi dayımlar hemen bi cizgi filim videosu alıp gelmişlerdi susayım diye eee agla agla sabır kalmadı adamlarda ne günlerdi bee TRT 1

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu tusubasanın takımındaki kalecisi vardı yaa devamlı şapka ile gezerdi sonlara dogru sakatlandı filan benim kahramanım oydu hasta oluyodum o adama ne ucardı böyle 2 adam boyu filan zıplar 2 adam boyu topa vururdu ayagı ile ahhh ahhhhh...
senin için buldum sametimm
sağ üsttee :)
adsz2ba.jpg

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay vay Nefretim eline sağlık
Ne günlerdi bee çok izledik zamanında

dediğin gibi sag üstteki bizim takımın kalecisi sol alttaki 2 resim tusubasa:)
bizim kalecini ltındaki rakip kaleci sonra bizim takıma geldi:D
en alt sagdakide tusubasanın rakibi:) morlularda onun takımı:D

güzel günlerdi beeeee saolasın Hakancım:)