EKO 66 Tasarruf Cihazı

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir otomobil her zaman aynı yakıtı yakmaz zaten. Hergün aynı yolu kullansanız bile tükettiğiniz yakıt her seferinde farklı olabilir. Havanın sıcak veya soğuk olması, kişinin pisikolojisi,(o anki pisikolojiye göre gaza sakin veya daha sert basmak) havanın rüzgarlı veya sakin olması vb. bir çok etken yakıt tüketimini etkiler. Bence bu cihazı taktıranlar pisikolojik olarak etkilenmektedirler.
% 25 aslında az bir rakam değil. halkın önünde aynı motorla bir kaç deneme yapılır halk gözüyle görür. Ulusal medyada reklam verir garanti sözü verir.Ürünün tanıtımını yapar. öyle bir şey yok. İnternet sitesinde bir kaç tane vatandaşın ismini verip de onların ağzından yazılan sözler inandırıcı gelmiyor bana..

asustek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelişen dünya teknolojilerinde böyle bi cihazın yapılamayacağını düşünmek biraz garip oluyor.
2000 cc. 8 slindir araç 65 hp. güç üretirken insanlar hayretler içinde kalmışlar
arabam 1.2 cc. 4 silindir 80 hp.

yapılan ölçümlerin daha doğrusu rakamların piskolojiyle falan alakası yoktur.
aracımın kitabında şehir içi 100 km. de 7.5 lt. yakıt tüketir diye yazıyor.
depoyu fulledim. (pompanın tetiği atana kadar)
km. yi 0 ladım.
124 km. yol yaptıkdan sonra
tekrar fulledim (pompanın tetiği atana kadar) 9.2 lt.
9,2 / 124 = 0,074 lt. kilometrede yakmış X 100 = 7,4 lt.
kitabında yazanla yaktığım yakıt tutuyor.
arabasında yol bilgisayarı olan bi arkadaşa sormak lazım.

otomotiv üreticilerinin kullandığı bir çok parçanın yansanayi olduğunu unutmayın.
herzaman daha iyi yapılacaktır.

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bu konuyu baya bi araştırdım dizel lpg benzin bütün araçlara uygulanıo amma firma bize güven vermedi ben kayseride taktıran biriyle grştm her arabaya garanti vermiolar km.si fazla olan arabalarda da garanti yok +++ 5000 km sonra farkı anlayacağımızı söylediler firmaya bi güvenebilsem herşey tamam kayseri bayiliğini alıcam

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün taktıran müşteriler firmanın nerdeki şubesi hangi sebeple kapandı anlatıolar hemde en ince ayrıntısına kadar .... bir şirket özelini dışarıya anlatırmı Allah aŞKINA düşünün biraz mantıksızzzz çelişkili bi durum var

opell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsi geçen cihazın sitesini ben de inceledim. karnaval38'e katılıyorum.
taktırma-taktırmama arasında kaldım. piyasada da fazla yaygın değil. sanayideki ustalarımla da konuştum onlar da pek bi bilgiye sahip değiller.ayrıca firmanın ve kullandıklarını söyleyenlerin anlattıkları bana da güven vermedi. inşallah uzun vadede beni yanıltırlar.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda neymiş %30 tasrrufmuş zaten uzun yolda araba tasrruf yapıyor

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın arkadaşlar konuyu hortlatıyorum da bu ekoya bugün tesadüf baktım gene kafam karıştı tekrar soruyorum forumumuzda kullanan varmı bu ürünü piyasada çok ürün var yanlızca bu ürünü kullanan varmı ben ne inanıyorum neden inanmıyorum denemek lazım ama deneyen varmı aramızda ustalar üstadlar Mehmet abi cevap verirseniz çok makbule geçicek.Saygılar.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrardan kusura bakmayın araştırmalarım sonucu kesin kanıya vardım bu kesin düzmece bi oyundur kandırma yani http://www.sikayetvar.com/bc-sikayet_oku-co-Detial-0-13877-0-0.html 4 kişi memnun değil toplam 4 kişi yazmış zaten hadi onu geçtim ben biyeri atlamışım cihaz takıldıktan 3 ila 4 depo sonra işe yarıyormuş hikaye bunlar yakıt devamlı ordan geçmiyormu ve aynı etkiyle çalışmıyormu neden 3 ila 4 depoda işe yarıyor hepsi yalan belli burdan olduğu ahh o mucitle yüz yüze konuşsam bakalım sorularıma nasıl cevap verirdi merak ediyorum. Arkadaşlar sakın kanmayın ben tereddütteydim o 3 4 depo kısmını gördükten sonra kesin yalan olduğunu anladım .Aslında bu sitesindeki memnun kalanları arasak gerçek kişiler çıkarmı nette acaba telefon no su bilinen birinin adresi çıkarmı bunlar sorgulansa aslında doğrumu değilmi bir nebze yardımcı olabilir ancak 150 sayfa var ve herkes memnun bana sorarsanız yalan takar takmaz etki gösterecek ve tasarruf sağlaması lazım aksi taktirde yalan dolan işler bide insanların duygularıyla oynamaları yokmu bitiriyor. Genede forumdan kullanan kişi veya kişiler mevcutsa ürün hakkındaki gerçek bilgileri aktarırsa herkes adına güzel bi cevap olur. Konuyuda hortlattık artık kusuruma bakmayın.