El freniyle dönmek isterken..

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş bilinçsiz kişiliği koyucak yer arıyo heralde, drift yapayımda sonra 6 ay nasıl drift yaptıgımı anlatırım mantıgıyla asılmış el frenine bilgi,tecrübe,bilinç hak getire o saatten sonra zaten güm sonuç ortada. yazık olmuş. bi daha yapmaz inşallah.

cem e gelince. cem soytarının önde gideni, yanındaki bayanlara kendini kanıtlamak istemiş o da... altındaki bmw ye dua etsin yoksa şöforluk namına bildiği hiçbir şey yok.

allah herkse akıl,fikir versi. heleki tek isteğim alkollü araç kullanmayınız...

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda da yokuş aşağı inerken tatlı bir viraj var eleman el frenini çekti yol da tümsek olunca arkası sekti ve aynen karşı kaldırıma çıktı

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah akıl fikir versin bunlara ya kendi canına değilde başkasının canına zarar verseydi nolcaktı değcekmiydi artislik taslayım derken bi kişinin canına kast etmeye. Özellikle 2. videodaki makas olayı arabada kız var diye kendince bişeyler kanıtlamaya çalışmış ama neyi kanıyladı?

2 dakikalık heycan uğruna ya bi kaza olsaydı ve o arabanın içindekilere bişey olsaydı hesabını nasıl verecekti. Özellikle kırmızı ışıklarda denk geliyorum yanında kız arkadaşı olan bazı kişiler hemen gaz pedalına asılıp arabayı kalkalım gibisinden hareketler yapıyorlar. 1 2 ay öncesine kadar yine karşılaştık böyle bi durumla ve arkadaşım dayanamayıp kalktı sonuç tipo eski kasa doğana yenildi ve tipocu arkadaş rezil oldu kız arkadaşına...

aynen katılıyorum!!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cem'in sonu aşağı yukarı şimdiden belli. Yarın bir çukuru doldurduğunda yakınları çok iyi araba kullandığından, asla sürat yapmadığından, kurallara harfiyen uyduğundan bahsederler. Yazık.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız yapmak çok iyi araba kullanmak demek değildir arkadaşlar ben bunu bilir bunu söylerim...

iyi akşamlar...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm el freni ile dönülür orda bişi yok ama bu arkadaş 150yle felan dönmüğş galıba abartmış araba 2 parça :(:(

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 5 gün hapisi 3 5 ay hapis yapsak bile az gelebilir. O videonun altındaki yorumlarda "Adam gibi makas at. Bi yere girdiğin zaman durmayacaksın çarpsan bile geçeceksin." yazmışlar. Bu gibi ..........larla aynı havayı soluduğum için çok üzgünüm...

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde bir laf var da söylemek yakışık almaz böyle cesareti olanlara ben daha bir kere bile el freniyle dönmedim hem arabama zarar hem de olası yaralanmalara ve maddi hasarlı olaylara el freniyle ya da yanlayıp gazlayacaksanız bile lütfen trafiğin olmadığı uygun bir alanda deneme yapınız

saygılarımla mltcdt