Beyaz Kadran Mavi Isik Verirmi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı oldun resimleri bekliyoruz artık ...

esesli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba dostum o görmüşoldugun göstergeyi 10 mislisi eskişehirde yapıyorlar

Son düzenleme:

esesli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırmak isteseniz eskişehirde bu işi dört dörtlük yapan usta var ne renk isterseniz yardımcı olur fiatıda gayet uygun.

Son düzenleme:

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabaya gaz koyacak para bulamıyorum. sizler neylerden bahsediyorsunuz. kriz mriz yok bu ülkede valla. ışık yanıyo mu yanıyo, yok yeşil, mavi, sarı. boş işler bunlar . tabi neyse zevk meselesi, birde para varsa ne diyem

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu hortlamış. Ayrıca araç sahiplerinin yaptıkları bu veya buna benzer işlemler kişilerin zevk alarak boş vakitlerinde uğraştığı şeyler. Biraz pahalı bi uğraş olabilir ama boş iş değil. Emeğe saygı lütfen... Saygılar.

Son düzenleme:

dj erhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ONcelıkle meraba konu bıraz eskı ama fırkır almak ıstıyorum fıkırlerınız benım acımdan onemlı sımdı beyler bugun oglen oto elektırıkcısı ıle gorustum bende 98 model tıgra var gogusu komple mavı ısık taktıracam led ıle tamırcı guzel olur dedı benım korkum acaba umdugumu bulamazmıyım dıye dusunuyorum kafam karısık soyle kafamda sekıllendırıyorum da hos gıbı gelıyor ayrıca klıma kalorıfer olan dugmelerın altınada mavı led calısacak fıkrınız nedır beyler tesekkur ederım

dj erhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tesekkur ederım abi sımdı benım su asamada bulundugum ılde parca bulmam sıkıntılı olacaktır ben dırek hız gostergesı benzın gostergesı olan alana mavı led dosetmek ıstıyorum ama kafamda acaba benı tatmın edermı dusuncesı var elktırıkcı abı sen bana arabayı sabah bırak ama sıkıstırma yarım saat 1 saatde olamacak ıs degıl soyle guzelce bıseyler yapım dedı bakalım umarım pısman olmam daha once orjınal panale led doseten oldumu acaba :rulet2: