lassa mı? bridgestone mu? acil yardım!!!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bridgstone u övdüm iyi dedim burdakilerde lassa impetus revo iyi dedi bizde

işyerindeki araca impetus taktık 185_65_15 den 195/60/15 e geçtik

taban genişliğinden dolayı arac sürüşü çok zevkli hal aldı virajlarda gaz kesme bitti

lastikdende memnunuz zaten alırken kamyondan yeni iniyodu çok taze

patinajsız kalkmak değişik bi duygu o arac bunu bu lastik sayesinde gördü :)

turanzada çok iyi lastik ama ticari bir arac bizimki senede bi takım lastik yiyior o yüzden ucuzunu aldık
2 senede değişcek olsa turanzayı tercih edebilirdik

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülkemizin yollarına hangisi daha uyumlu ise en iyisi odur.

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bahsettiğiniz markalarla boy ölçuşemez belki ama ben ikidir yokohama c drıve kullanıyorum japon teknolojisi.Dünyanın en iyi kauçuğu filipinlerde yetişiyor ve yokohama oraya fabrika açmış.Fiyat olarak diğerlerinden çok uygun .Ve de o kadar memnun kaldım ki diğerlerine daha fazla para vermek bana gereksiz geliyor.Turanza vardı daha önce düşünün artık.Çok araştırdım.Bir değerlendirin derim.
ac01b.jpg
AC01
AC01

Özellikler
  • Full Logic’ desen
    C.drive™, hem ıslak hem de kuru zeminde üstün bir yol tutuşu sağlayan 'Full Logic' asimetrik desene sahiptir. Dört düz ana kanalı ile göz alıcıdır(1). En dikkat çekici özelliklerinden biri ise dıştan içe doğru diş sertliğinin azalmasıdır(2). Bu yenilikçi tasarım sayesinde lastik, virajlı dağ yollarından yağmurlu otoyollara kadar her türlü zeminde üstün performans gösterir. C.drive™ ile yüksek performans teknolojisini hissedeceksiniz.
  • Ömür boyu konfor
    Lastik tasarımında konfor en önemli öncelik olmalıdır -tabii sportif özelliklerden vazgeçmeden. Ve şimdi, C.drive™ ile yüksek performansı mükemmel konfor ile birlikte yaşayacaksınız. YOKOHAMA’nın üstün teknolojisi ile tasarlanan bu lastikler, desende oluşan baskıyı ortadan kaldırır, dengesiz aşınmayı engeller ve lastik gürültüsünü yok eder. C.drive™ ile her zaman güvenli ve tam bir sürüş keyfi yaşarsınız.
  • Yağmur altında güven
    Saf sürüş keyfi, en zorlu koşullarda bile endişe duymamaktır. C.drive™, yüksek yol tutuşu ve kızaklama performansı ile ıslak zeminde üstün bir başarı gösterir. Göz alıcı, dört düz kanalı ve daha dar yatay kanalları ile hızlı su tahliyesi sağlarken yeni geliştirilen desen malzemesi yola tutunarak üstün çekiş sağlar. C.drive™ ile sizi ve ailenizi güvenli yolculuklar bekliyor.

Hayırlı olsun güle güle eskitin

Özgür16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Michelin Energy

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilk tercihin michelin ikinciside lassa impetus olsun harika bir lastik şiddetle tavsiye ederim...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ACCELERA nasıldır? Ben de 7000 kmden beri Accelera ullanıyorum

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin ve Continental diyorum, ikisi de süper bence....Astra ile cok sert ve hızlı girdigim virajlarda, aracın özelligini yola maksimum aktaran lastikler....

Ben cok memnun idim...Önceleri lassa falan vardı, onlar da fiyatına göre fena degil ama güvenlik konu ise, bu lastikler cok iyi..

İlgilenen olursa 185/60/15 michelin 4 adet vakumlu kışlık sıfır ayarında lastiklerim satılıktır. ve de 2 adet continental 195/60/15 yazlık sıfır ayarında lastiklerim de satılıktır