lassa mı? bridgestone mu? acil yardım!!!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinden birisini alacaksan lassa derim daha ucuz ve birbirilerinden bir farkı yok sadece bridgestone nin pahalı olmasının nedeni isim hakkı ve vergileri diye biliyorum (inş. yanlış değildir). ama arkadaşların dediğine katılıyorum bridgestone ne kadar iyi olursa olsun michelin çok daha güzel bir lastik...

her zman söylerim şu lastik markası şu lastik markasından iyi demiyelim

michelin marka oalrak iyi olabilir ama piyasanın çogu energy serisi

ve bunlar paket lastiği artıgından yapılmıs gibi adi bir lastik

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bahsettiğiniz markalarla boy ölçuşemez belki ama ben ikidir yokohama c drıve kullanıyorum japon teknolojisi.Dünyanın en iyi kauçuğu filipinlerde yetişiyor ve yokohama oraya fabrika açmış.Fiyat olarak diğerlerinden çok uygun .Ve de o kadar memnun kaldım ki diğerlerine daha fazla para vermek bana gereksiz geliyor.Turanza vardı daha önce düşünün artık.Çok araştırdım.Bir değerlendirin derim.
ac01b.jpg
AC01
AC01

Özellikler
  • Full Logic’ desen
    C.drive™, hem ıslak hem de kuru zeminde üstün bir yol tutuşu sağlayan 'Full Logic' asimetrik desene sahiptir. Dört düz ana kanalı ile göz alıcıdır(1). En dikkat çekici özelliklerinden biri ise dıştan içe doğru diş sertliğinin azalmasıdır(2). Bu yenilikçi tasarım sayesinde lastik, virajlı dağ yollarından yağmurlu otoyollara kadar her türlü zeminde üstün performans gösterir. C.drive™ ile yüksek performans teknolojisini hissedeceksiniz.
  • Ömür boyu konfor
    Lastik tasarımında konfor en önemli öncelik olmalıdır -tabii sportif özelliklerden vazgeçmeden. Ve şimdi, C.drive™ ile yüksek performansı mükemmel konfor ile birlikte yaşayacaksınız. YOKOHAMA’nın üstün teknolojisi ile tasarlanan bu lastikler, desende oluşan baskıyı ortadan kaldırır, dengesiz aşınmayı engeller ve lastik gürültüsünü yok eder. C.drive™ ile her zaman güvenli ve tam bir sürüş keyfi yaşarsınız.
  • Yağmur altında güven
    Saf sürüş keyfi, en zorlu koşullarda bile endişe duymamaktır. C.drive™, yüksek yol tutuşu ve kızaklama performansı ile ıslak zeminde üstün bir başarı gösterir. Göz alıcı, dört düz kanalı ve daha dar yatay kanalları ile hızlı su tahliyesi sağlarken yeni geliştirilen desen malzemesi yola tutunarak üstün çekiş sağlar. C.drive™ ile sizi ve ailenizi güvenli yolculuklar bekliyor.

Son düzenleme:

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar lastikleri dün değiştirdim. bridgestone turanza er300. kararsızlık çok kötü . inşallah iyi olur

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar lastikleri dün değiştirdim. bridgestone turanza er300. kararsızlık çok kötü . inşallah iyi olur

Hayırlı olsun.İyi karar.Sakıncası yoksa fiyatı ne kadardı.

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim. fiyat olarak 185/65/14 105 ytl nakit. sibop nitrojen ve balans ayarı onlardan.

hakan030

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala konu güncelse lassa bayisi olarak yorumlarımı eklemek isterim..
lassa imp revo şuan yeni çıkan bi modeldir. er300 desenine göre daha yumuşak ve neredeyse simetrik desenlere sahiptir.yeni teknoloji ve er300de kaybedilen eksik yönlerden ne warsa imp revoda tamamlanmıştır.ikisi de performans serisi ikisi de knfor lastiğidir. ikisi de türkiyede aynı fabrika ve işçilikle üretilmektedir.
araçta konfor istiyorsanız ve ıslak yolda ii yol tutuş istiyorsanız şuan en yeni model olan imp revoyu tercih edin derim.
yok sokaklarda hız yapmayı tercih ediorsanız bridgestonun potenza serilerini kullanın
yok ben uzun ömür ve dayanıklılık istiyorum diorsanız lassa modellerinden şaşmayın..

laewtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet Lassa ama hangi modeli lütfen bunu da belirtiniz?

ben Lassa Impetus 2'den çok memnundum misal ama belki Miratta modeli iyi olmayabilir...

Lassa Impetus 2 kullanıyorum aynı marka çok sert bir lastik ucuz olduğu için aldım ama ondan önce Good year Eagle Vector NCT5 vardı üzerinde 5 yıl kullandım banamısın demedi karda kışta kıyamette buzlu yolu bile çıktım düşünün artık...Lassayla en ufak bir şey olsa kayıyorum...Bu arada Michelinin Fransada üretilen lastikleri kaliteli diğerlerinin kötü olduğunu duydum saygılar...Good year dan şaşmıycam bundan sonra.

laewtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun bu arada...Aslında lastik işi biraz şans işi ama yinede bilindik markaları almakta fayda var saygılar...