lassa mı? bridgestone mu? acil yardım!!!

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lassa Impetus kullanıyorum çok memenunum. Bence Revoyu tercih et. Aracında birde 16 jant kullanıyorsan kesinlikle revo çünkü ; Yanaklardaki koruyucu şerit sayesinde jantları koruyor kaldırıma çok yanaşsan bile sürtme yapmıyor. Eğer jantın 15 se bu özellik Revoda bulunmuyor. Fakat Bridgestone da iyidir. Önceki lastiğim de ER 300 dü. Ama ben alacak olsam revo alırdım. Hatta önümüdeki sene alacağım.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, Lassa ve Brigstone firmalarinin ortak calistigini bilmiyormusunuz. Lassa ve Bristone ayni teknoloji ile lastik uretiyorlar ve arasinda en ufak bir ham madde farki bile yok.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu bir çok arkadaşımız biliyordur. Fakat iki lastikte aynı fabrikadan çıksa bile modelle gör hamur karışımları farklıdır. Aynı hamurdan üretildiklerini sanmıyorum. lastik fabrikasında çalışan arkadaşlarımız varsa bunu daha iyi açıklayabilir. Okuğum kadarıyla yüksek performans lastiklerinin hamur karışımları farklı normal kullanım lastiklerinin ki farklı.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belki dogru soyluyor olabilirsin arkadasim ama ben bundan 1 sene once bursada bir LASSA bayisine gittim, tanidikti da, yani kafa yapmadigina inaniyorum, bana boyle soyledi.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lassa

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lassa

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone turanza er300 kesinlikle tavsiye ederim bridgestone potenza gIII kullanıyorum onuda tavsiye ederim

michelin pilot ve sport serileri dısındakiler arac firmalarının maliyet düşürmek için taktıgı fabrika çıkış lastigidir örnegin energy serisi

lassa gitmiş potenza g3 ün çakmasını yapmıs 30binlik km yapmsı iki lastiği karslıstırdım lassa artık lastik özellği gitmiş plastik gibi duruyo ve daha çok aşınmıs

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
poteanza g 3 aldığım zaman lastik satıcısı özellikle lastiğirn üretim yerini gösterdi.velastiğgin üzerindede yazıyordu.bu konuya dikkatinizi çekmek istedim.karar sizin ama bence aklın yolu BRİ