lastiklere Nitrojen

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2008 yaz aylarında kullanmıştım hiç tavsiye etmiyorum çünkü lastik havasını kontrol etmek için bile adamlara muhtaç oluyorsunuz ve onun için bile ücret isteyecekler nerdeyse... ikişer hafta arayla yapılan üç kontrolde lastik havalarınn 30 psi den 22 ye kadar düştüğünü gördüm ve üçüncüden sonra normal havaya geçtim iki haftada bir istediğim benzin istasyonundan kontrol edip inmişse hava basıyorum...kimseye eyvallahım yok:)))
ve bakıyorun normal hava basınca 2-3 psi iniyor lastik havası nitrojende yere yapışıyodu lastikler....anlamadım gitti anlamdığım şeyden de uzak durmak gibi bi huyum var:)))
------------------------------------------------------------
Benim hidrojen yaptırdığım yer aynı zamanda rotbalansçım olur adamlar para almıyo almadıkları gibi ayda bir geld sorun olmasın bakalı diyorlar ben hidrojen bastırdıktan sonra arabaya konfor geldi sanki araba rahatladı ğibi oldu ben beğendim şahsen

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Düzeltme: hidrojen değil nitrojen

Hidrojen patlayıcı bir yakıttır, lastiklere basarsanız 2. Hindenburg vakası yaratabilirsiniz :)

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
------------------------------------------------------------
Benim hidrojen yaptırdığım yer aynı zamanda rotbalansçım olur adamlar para almıyo almadıkları gibi ayda bir geld sorun olmasın bakalı diyorlar ben hidrojen bastırdıktan sonra arabaya konfor geldi sanki araba rahatladı ğibi oldu ben beğendim şahsen

:good::good::good::good::good::good:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 ay sonra konu hortlamış....

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

aynen konu hortlamış :D
mesela bendede var cıvı falan gectıgınde 1 ayı buluyo ınmesı arba saga veya sola ceksın anlıyorum havası eksılmış :D

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben bu konudaki "hidrojen" i görünce hala aklıma kaldırıma çıkarken patlayıp havaya uçan arabalar geliyor :D

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de lastiklere sıvı silikon basıp dolma lastik yaptırmayı düşünüyordum bir aralar. Zırt pırt ya çivi ya lastik batıyordu. Şimdi maşallah uzun zamandır sıkıntı yok...

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman diyeyim, şakadır umarım.Lastiğe silikon basılırmı.Lütfen yapmayın...
Lastik yönünden pek şansım yoktu bir aralar :) Tabi silikon işin şakası ama alternatifler düşünmedim değil. Bir de köy yerindeyiz ha diyince tamir de ettiremiyorduk. Ama şimdilik sorun yok şükür...