maliyetini bilen var mi

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı renk boya yaptıracağın için işin oldukça külfetli ve maliyetli olacak iyi bir işçilik için arabanın heryeri sökülecek. işini iyi yapanlar 2000/2500 ytl isterler. kıyas yapman için söylüyorum sadece aracın sol tarafını 1000 ytl'ye boyattım 2 ay önce

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın degeri oldukça düser kımseye kazadan dolayı olmadıgını anlatamazsın

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tesekkur ederim su an araba beyaz metalik siyaha boyatmayi dusunuyorum malesef corsa 1.7dti da bu renk hiç bi yerde yok. Ustunde cizik bile olmadigi icinde macundu duzeltmeydi falan hic bi isi olmicak Stacagim zamana da kafamda tedbir aldim ama fotograflarini cekmeyi planliyorum yada onun gibi yapilmadan onceki ve sonraki halini falan belli edcek sekilde ayrica komple boyatacagim icin alicinin kafasinda kaza gibi bi kusku olcagaini sanmiyorum yada belki kendimi avutuyorum :) kismet artik anladigim kadarıyla bu is en az 1 en cok 3 falan tutacak kismet artik bakcam keske yenisini alabilsem ama zor baya :D

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç yaptırma arkadaşım çünkü renk değişimi için aracın her şeyi her yeri sökülcek we illaki gidiceksin serwise boyadan sonra çünkü sorun çıkıcak we arabanın cogu yerinden ses gelir orjinal olan herşey sökülcek we tekrar takılcak çok zahmetli bi iş araç giydirmek bence daha mantıklı we ekonomik bi yöntem

Bule

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kız arkadaşım Mini One'ını şeker pembesine boyattı. Bildiğim kadarıyla boyattığı yer Maslak Oto Sanayi'de bir numara. İsim vermek istemiyorum. Yaklaşık 2,5 milyar masraf çıktı. Sonra ruhsata işletmek için 300 milyona yakın para verdi. Fakat arabayı boyaya sokmak için söktükten sonra fabrika çıkışı gibi torpidoyu monte edememişler. Kız arabasını 100km kullandıktan sonra torpidodan, koltuklardan gacır gucur sesler gelmeye başladı. Sonra Borusan'da 450€'ya arabasını sıfırdan söktürüp monte etti. Şimdi içi taş gibi arabanın ama olan kızın 4 milyarına oldu. Bence çok akıl işi değil araba boyatmak.