mercedes mi opel mi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
yani varya üşünmedim ve bütün konuyu tek tek tek okudum evet opel gerçekten kaliteli bir araç ama ne signumu ne vectrası hiçbirşekilde mercedesle kıyasa bile giremez mercedes b serisin içi bile vectradan daha elit bir görünüm esahip yani bu demek oluyorki signumdan da ! ben burda bahsettiğiniz hemen hemen bütün araöları kendimizde olmayanlarda olsa kesinlikle kullandım ve mercedes bmw ve volvo kesinlikle opelle aynı kulvarda değil audiyi ayrı tuttum çünkü son zamanlarda onlarda işi bozdular evet bir vectra ile belki bir mercedes b serisini karşılaştırabilirsiniz ama aynı segmette bile olsalar c serisi veya e serisi gibi bir baş yapıtla kıyası söz konusu bile değil bakın tekrar söylüyorum mercedes e serside vectra gözümün önünde hergün biniorum kullanıorum ama deminde dedim şimdide söylüyorum vectra araba ise e sersi kesinlikle başka birşey ;)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger su gumruk olmasa mercedes audı ve bmw..teneke baglıyorlamı baglamıyorlarmı goruruz..bu araclar afrıka calısır halde 10 yasında kıloyla satılıyor:)turkıyede ıse 86model mercdes 200 e 10 mılyardan okunmya baslıyor:)sacma
Aynı durum Opel ve Vw için geçerli olmayacak mı?Beğenmediğiniz 86 model 200E hala daha pekçok otomobil'den sağlam ve konforlu.Türkiyedeki piyasa şartları malum 93-94 model Serçe 4-4,5 bin ytl'ye satılırken Mercedes'in 10 bin ytl'den satılması gayet doğal.Verdiğiniz örnek bile Mercedes'in sağlam bir piyasası olduğunu doğruluyor çünkü kusursuz 94 model Vectra'mı daha bir ay önce 9500 ytl'ye sattım.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Aykal son noktayı koymuş zaten:)

aslına bakarsan son noktayı karşılaştıma panosu koymuş hala daha opel mercedesten iyi diorlar bunu diyenlere vereceksin bir e 200 k anlayacaklar ama nerdee bu arada yuksel ve giray beni iyi bilirsiniz gerek burda gerek msn vs. bende opeli çok severim herzamanda arkasındayım ama burda hala mercedes opel aynı sevyede fln filan diyipde dahada komik bir durum yaratmayın (heleki giray sen ailence amcanda dayında vs bmw yede mercedese birçok kez bindin vectraya bindin allah için doğru söyle ciiten aynı sevyedeler yada yakın sevyedelermi yahu arada uçurum var uçurum) hıı bide vergi fitaylarından bahsedilmiş hala gülüorum mercedes bmw vergiden fiyatı yüksekse vergi olmayınca opelin fiyatını düşünemiorum bile :kop:

Son düzenleme:

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslına bakarsan son noktayı karşılaştıma panosu koymuş hala daha opel mercedesten iyi diorlar bunu diyenlere vereceksin bir e 200 k anlayacaklar ama nerdee bu arada yuksel ve giray beni iyi bilirsiniz gerek burda gerek msn vs. bende opeli çok severim herzamanda arkasındayım ama burda hala mercedes opel aynı sevyede fln filan diyipde dahada komik bir durum yaratmayın hıı bide vergi fitaylarından bahsedilmiş hala gülüorum mercedes bmw vergiden fiyatı yüksekse vergi olmayınca opelin fiyatını düşünemiorum bile :kop:
Hepimiz de Opeli çok seviyoruz,ben de 11 yıldan beri Opel kullanıyorum ama Mercedes bambaşka bir araba ayrı tutmak lazım.

mıssopelastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada opelmı yok:)sen almanyayı gez ıstersen bır,orakı opellerı bır gor hepsı ozel arac..aracların kolay ulasıldıgı dogru ama orda cok fazla opel ve cok afazlada fanatıgı var ayrıcada almanlar sızın gıbı opelı asagı gormoyorlar,ben burda opel mercedes kıyaslaması yapmıyorum,sadece cok yaklastı dıyorum ve bu fıyata harıka araclar uretıyor,dedınız o farklarda artık cok azaldı.opel ve voslkwagen cok zorluyor onları artık,bensızın yerınıze olsam opelerı satar 98 model 3.18 alırım pahalıda degıller opell gıbı dandık (sıze gore)araclardan kurtulursunuz..

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brncisi almanya degil isvece gttm ben:) ayrica almanyada opel cktur cunku almanya o kadar zengn degl o yuzden orda chery ble vardir:)

ayrica anlamadıgn nokta su ben ve benm gibi dusunenler opele kotu demıyoruz kotu desek gdpte 40 mlyr baylmam bu arabaya:) gider eskı model bmw merso alrdım...ancak opel her ne kadar iyi araba olsada merso kadar olamaz..(ya tartısmaya bak merso-opel komedi ya:))) ya fiyat performans olarak opeldir ama sadece kaliteye motora motor omrune ona buna bakarsak opel mersoya yaklasamaz bile..sana tavsiyem bellıkı hıc kullanmamısın bmw degl ama bi merso kullan sol yenı e serilerden falan farkı o zaman anlıcaksın:)

ben sana avrupada otomobillere olan bakısıda solıyım...oncelıkle mersedes 1 numaradir kisilern kafsında ardndan audi sonra bmw sonra vw snra opel gelir...en azndan yne akrabalarmdan yola cıkarak(hem bmw hemde vw fabrkasında calsan akrabam var...benmde bu arada amma cok akrabam varmıs yeni farkettm::)):D..) onlarn soledklerını soluyorum ayrica vw o kadar ilerlemis degl..onlarıda abartmamak gerek opelden iyiler ama mersodan hala geriler hele 06 07 model passatlari cok sorunlydu..)

her neyse halımıze sukredelm opelımz olduguna dua edelim..ama ilerdede merso almayıda allah hepimize nasip etsn dielım ama sole SLR olsada fena olmaz...ha hulya sen yne gt istersin allah sana gt versin:)):

mıssopelastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyamı zengın degıl almanya avrupanın enbuyukj ekonomısı..bukadar cok paraya mercedesın ıyı olaması gerektıgını kafanız neden basmaz,ve bukadar az paraya opel necok ıs yapıyor anlasanız hyundaı bıle daha pahalıyken...ayrıca vw opelden ne ıyı nede kotu asagı yukarı aynılar.ben mercedese okdar para baglıyck kadar kerız degılım,gt almam bızım ulkemızde bukadar ac ınsan varken ayıp yanı...benım mercedesle ılıskıme gelınce babam 2000 yılında sıyah avangarde paket e200 komprasor almıstı sıfır kılometre bunuda dıpnot koyayım