Opel Astra ile Skoda Fabia yı değiştirdim

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise gidip bi baktır kardeşim aksatma ne olur ne olmaz

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya alır almaz yaptı sınırım bozuldu ama vw group da varmıs bu butun arabalarında kotu mazottan bıle yapıyomus pazartesı baktırıcam artık hayırlısı olsun

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hb sedanı hos degıl ya bıraz daha aıle arabası gıbı duruyo hb sevdım ama ıste su arıza ısıgı moralımı bozdu bıraz ama onemlı bısey degıl sanırım dızel araba kullanmadıgım ıcın daha onceden cok fazla devırını ayarlayamadık herhalde ondan yanmıs olabılır dıyolar pazartesı trıgerı degısıcek onada baktırırım kısmetse

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsunn!aracın 3 silindir ama performansı gayet ii!zayıf deil!fakat biraz sarsıntılıı ve gürültülü!kazasız belasız...

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performansı konusunda bı sıkıntı yok 190 a kadar sıkmadan cıkıyo fakat su arıza lambası ne ıse yarıyo o konuda bırı yardımcı olursa sevınırım

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee konfor nasıl ---> astra mı yoksa fabia mı daha sessiz daha sağlam yola basıyor hangisi konforlu

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla astradakı konfor yok tabıı benım aracımda derı doseme vardı en cok ondan kurtulduguma sevınıyorum kısın soguk yazın sıcak ses olarak tabıı astra sonucta fabıa dızel traktor gıbı calısıyo ama astradan ıyı gıttıgı de bı gercek ınanılmaz ıvmelenıyo dızel olması en buyuk avantaj astra da olan ozellıklerın hemen hemen hepsı var artık olarak yol bılgısayarı mevcut fabıa da benım astrada yok tu fabıa da arka camlar otomatık degıl bunun dısında hersey aynı ama astramı sevdıgımkadar bunu sevdıgım soylenemez sımdılık

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
super bi tercih yapmıssın benim kuzende benzinli fabia var 4 senedir biniyo daha araba dogru duzgun arıza yapmadı yakıtıda mukemmel.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı nyse o olsun....