Opel memnuniyet ölçme

Opel'de hangi yönler sizi rahatsız ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    316

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittiğim öze4l servisten memnunum ama yetkili servisler çok fahiş fiyatlar istiyor.Ayrıca yetişmiş eleman sıkıntısı var yetkili servislerde.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
hersey bır yana cok pahalı
aynı parca ıscılık harıc yarı fıyatına bazen dahada asagı

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konsol ve aksam sesleri başka bi problemim yok servis problemi olarakta zaten yetkili servisede uğradığım yok özel servisler daha mantıklı :D

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama şimdi şu var bu anket hangi araca göre yapılmışki bende vectra var tek derdim çok yakması onu göze alarak aldık gerçi ama biraz gene fazla

arkadaşımda frontera var kullnılan malzeme işçilik berbat zırt pırtda elektronik aksamından sorunlar çıkartıyor.. yani modeline göre yukardaki kriterler değişir

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opel servis ve bayiler. Tabiki bunu söylerken başta türkiye opel ve diğer yetkililerdir. Bu kurumun anlayışı sattım kurtuldum galiba :confused: müşteri memniyeti çin kılarını bile kıpırdatmıyorlar. Ne teknolojide ve nede müşteri memnuniyetinde arge leri yok.İnsanı huzursuz eden ana kaynak bana göre bu şıktır.

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c kullanıcısıydım aracı sattım ilk olarak çok sert bi araç bozuk yolda sanki dagalcak araba ayrıca bagaj ufaktı ve koltuklar ses yapıodu ve aşırı derecede fazla yakıt sarfiyatı wardı.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en cok yakıttan şikayteçiydim oda gitti şükür...

arkadaslar fark ettiyseniz güvenliğe kımse oy vermemıs.bu demek olur ki opel cok guvenlı bir marka...

dede_efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra almayı düşünüyorum daha doğrusu alıcam bi kaç ay içinde inş. ama opel corsa ile yaklaşık 1000 km. yol yaptım performansı kalkışta mükemmel ve uzun yolda insanı tedirgin edecek kadar sarsıntı yapmadan yolu kavrayarak hızlanıyor bu durum güvenlik açısından hoşuma gitti ayrıca corsa için söylüyorum yakıtı bana pek fazla gelmedi normaldi yani ama kim ne derse desin BENCE opel gerçekten komforlu araçtır....

Alper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence elektronik arızaları ayrı bir seçenek olmalıydı. bugüne kadar düzenli bakımı yapılmış opellerin süpriz bir yürüyen aksam problemi çıkardığına şahit olmadım. ama elektronik opelin kronik sorunlarından sayılabilir. bu arada yetkili servislerinden de nefret ediyorum.