sonunda farlarımı temizledim!!!!!

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bu far temizleme olayı içten mi dıştan mı oluyor sararmış bi farı nasıl temizlettiricez kaç paradır temizleyen yerler varmıdır bi bilgilendirirseniz sevinirim...

ottoboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskişehirde ben bu işi yapıyorum. gerçi eskişehir dışınada yapıyorum. farları söküp kargoluyorlar yapıp aynı gün kargoya veriyorum. iki far yaklaşık 2,5-3 saat sürüyor. düzgün yapılmazsa far yeteri kadar saydamlaşmaz ve sonrasında kısa bir sürede eski haline geri döner. bu işi yapamıyacaklar bana ulaşabilirler.

http://www.sahibinden.com/far_temiz...atiyoruz_-97WQQaXQQ15312284WQQpXQQdisplayitem

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 3 hafta önce konya da temizlettim farlarimi içten ve diştan tanesi 540tl den 100 tl.istanbulda hiç temzilemeye yanaşmiyorlar direkt değiştireceğiz diyorlar 1300-2500 tl nerede 100 tl nerede cillop gibi oldu hemde :)

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bütün malzemeleri aldıum yalnız 3000 lük 3m zımparayaı bulamadımmm nerden bulabilirim yardımcı olun veya onsuz yapabilirmiyim

flamenco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Benim arabanın farlarında da biraz sararma vardı.15 liraya pasta cila aldım. pasta yaparken dikkatlice farlara da uyguladım tertemiz oldu. Farlar cam.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
farlardaki güneş yanığınıda gideriyor mu bu işlem

ottoboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet farlardaki güneş yanığını gideriyo zaten. sararmadan bundan kaynaklanıyor