sonunda farlarımı temizledim!!!!!

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle elinize sağlık.Zımparalarken ne kadar bastırıyorsunuz tüm gücünüzle mi yoksa minumum kuvvetle mi biraz tekniğinden bahsedebilirmisiniz bende yapmayı düşünüyorum ama farı çizmekten korkuyorum.

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim farlarında kesinlikle bu uygulamaya ihtiyacı var.En kısa zamanda bende yapacağım.Paylaşım için teşekkürler.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle elinize sağlık.Zımparalarken ne kadar bastırıyorsunuz tüm gücünüzle mi yoksa minumum kuvvetle mi biraz tekniğinden bahsedebilirmisiniz bende yapmayı düşünüyorum ama farı çizmekten korkuyorum.

bu işlemde çok fazla bastırmanıza gerek yok.yuvarlak hareketlerle yapacaksınız.Bol su kullanmanız şart.Zaten zımpara yaparken beyaz bir şekilde farın üzerinde ki ölü derinin toz haline geldiğini göreceksiniz.
kolay gelsin

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam yaptığın calışma cok ii birsey merak ediyoruz bızım arkadasın vectra b1 farları var plastık camı camları cok cızık bu yontem ıle bu cızıkler gıderılebılırmı...

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben usta degilim.Bende sizler gibi sadece kullanıcıyım.Vectra b1 in farları plastik karışımı ise neden olmasın ama cam farlarda kesinlikle uygulayamazsınız.

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far camları plastik gibi kesinlikle cam deyil ama üstündeki çizikler gidermi iyi yapmaya çalışırken daha kötü hale sokmaktan korkuyoruz...

FB-Lİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı sorun vardı.keşke bu konuya daha önce rastlasaydım .çıkma far aldım 3-5 aylık felandı servise sordum orjınal olduğunu söylediler.kelepir sayılır çiftini 180 ytl ye aldım.serviste tanesine 220 ytl dediler.ama eski farlar elimde kesinlikle deniyecem bu çalışmayı.emeğine sağlık çok güzel bi çalışma olmuş

Son düzenleme:

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizde eskileri temizler 2 .el fiyatına satarsınız artık :)

okutlubay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad güzel bir çalışma gerçekten bende en kısa zamanda deniyecem benimkide sararmış bir şekilde beni beklio. Eline sağlık bilgiler için saol yoksa gidip kafafan 200 tl bayılacaktık.