çildiracağimmmmmmmmmmm

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak kardeş astranın on konsoldan taraf motor bölümüne çok dikkat et.benim eski astra da öyle oldu dizel gib ses çıkardı (benzinliydi)tekliodu..enjeksiyon fişi çıkmış yuwadan bi taktım eskisinden güsel oldu

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aquin' Alıntı:
Arkadaşlar daha öncede aşmıştım bu konuyu ama sorun bırakın kesmeyi dahada ilerlede
Araç 1.3 cdti astra 90 beydir 2006 model 20bin km de servis bakamı yapılmış herşeyi tam sorunsa dizel olmasına rağmen aracın çok yakması bile diyemiyeceğim artk yakıtı içmesi
Servise götürdüm 10 gün önce yeni beyin yüklediler sorun düzelmedi enjektörlerine baktırdım bişey yok dediler aldığım yerden ve aldığım yakıtın kalitesinden dediler bizzat servisteki elmanlarla gittik depoyu ağzına kadar fulledik hava basmadan doldurduk yine düzelmedi araçta benzin kaçağıda yok (olmaz ya kullanıcı hatası dediler ) onuda kabul ettim çıktık servisteki elamanla sabit hızla ne kadar yaktığını ölçtük yine sorun düzelmedi
Sorun başka ne olabilir?
Şimdi merak ediyosunuzdur ne kadar yaktı diye hemen söyleyim
Dizel araç 1 depo 52 litre alıyor tam 560km yaptı Lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım:pon: :help: :alkis: :mad: :confused: :tomato: :eek:zur:
bende çok sorun yaşadım bu astra ile. ama sadece yakıt konusunda memnunum galibaa. buda benim şansım sanırım. benim arabanım yakıt olayı iyi. ortalama 13-şehiriçide145 falan yakıyo. ama marş motorunu değiştiler geçenlerde. sabahları çalıştırana kadar sinir küpü oluyodum. aramadığım yer kalmadı sonunda çözdüler. ama çözmeselerdi sonuna kadar gidecektim. mahkeme tüketici hakları almanyadaki opele.... bence sorununuz çözümlenmediyse kesiinlikle zaman kaybetmeden gerekli yerlere başvurun arkadaşlar.

!!w@rning!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar bnm aracımda aynı şekilde yakıo yalnız şehiriçi.bnce sende şehir içi kullanıosan normaldir...

dıscovery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim bu arabadan bendede var kasa ağır olduğundn motor çok yükleniyor ve yakıyor.Hele yazın klimayı açarsan yandın...

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslan01' Alıntı:
ben 2 gun once istanbuldan ank gittim 120 ile gittim 6.0 litre yakti 100 km de normalde bunun sehir ici olan sarfiyat olmasi gerekli...
anlamiyorum cidden bu dizel gereginden fazla yakior
kardes benim aracım 2.0 t benzin benimki bile yaklasık bu kadar yakıyor nerde kaldı bunun dizel olması

patriot22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanyaya Yazi Yaz.benim Hemen Aracini Degistiriyolar.hic Vakit Kaybetme... Elini Cabuk Tut Kardes

burton

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaslar cok cok buyuk rakamlar dedikleriniz dizel icin. bende mesela citroen c3 dizel var 1.4 92hp 16v. 45 litre eurodizel ile karisik 875 km falan gidiyorum. Oda 12 kurus falan ediyo km de. Bence kesin cokun servisin opel TR nin basina. Herkesin alin teri bu. hakkinizi yedirmeyin.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Abimin megane2 1.5 Dci 80 hp aracı ilk alındığından taa 10 bin km ya kadar 1 depoyla 600-650 km yaktı..Sonradan sonradan bu rakam düştü..şu an 900 km yi gördüğü oluyor..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra cdti için normal değer şehir içi 750 km dir ...fazla yakan warsa sorun wardır. ama dediğim değere fazla gaza yüklenmeden ulaşabilirsiniz

gandalf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
patriot22' Alıntı:
Almanyaya Yazi Yaz.benim Hemen Aracini Degistiriyolar.hic Vakit Kaybetme... Elini Cabuk Tut Kardes

Yazacağım email adresini belirtirmisin? Bende 2007 astra 1.3 cdti var 650 km bile yapmıyor, sabahları zor çalışıyor ve çok hantal 4 kişi binmişsek şehir içi kullanmak tam bir ızdırap yokuş yukarı kalkmıyor. Artık zarar da etsem satıp kurtulayım diye düşünüyorum. Ama daha alalı da iki ay olmadı.