egzost fiyatları

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
hıc farketmez bence gıdıp GM egzoza dunya para vermek akıl karı bır ıs degıl zaten bırkac yıl sonra yıne degısmek ıstıcek.en ıyısını yapmıssın hıc kafana takma
arkadaşlar aracınızda orjinal egsoz olması deöek ne olduğunu söğleyim araç firmasının üzerinde kabul ettiği markadır.genelde ülkemizdeki araçlarda yerli olanlarda tibi matay marka kullanılıyor.bakın renolt arabalarınıza şu an bosal marka egsoz var.avrupada orjinal parçanın şöğle bir güzelliği var aracınıza takılan orjinal parçadan dolayı oluşabilecek her hangi bir parça işçilik gibi sorunları firma kendi karşılıyor .aslında türkiyedede böğle ama bilen yok. yani takılan orjinal parça ise ve taktırılan yer yetkili yer ise aracınızda bu parçaveya işçilikten dolayı oluşan aksaklıkları gidermek zorunda kalıyor servisler bunada dikkat etmenizi isterim.bu her parça vede işçilik için geçerlidir.yansanayi ürünlerde bu olay yok.yani anlıyacağınız verilen garanti sadece parçayla ilgili ama oluşa bilecek diğer arızalarda hiç bir şekilde sorumluluk alınmıyor yasal h akkınızda ortadan kalkıyor.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blaver' Alıntı:
arkadaşlar aracınızda orjinal egsoz olması deöek ne olduğunu söğleyim araç firmasının üzerinde kabul ettiği markadır.genelde ülkemizdeki araçlarda yerli olanlarda tibi matay marka kullanılıyor.bakın renolt arabalarınıza şu an bosal marka egsoz var.avrupada orjinal parçanın şöğle bir güzelliği var aracınıza takılan orjinal parçadan dolayı oluşabilecek her hangi bir parça işçilik gibi sorunları firma kendi karşılıyor .aslında türkiyedede böğle ama bilen yok. yani takılan orjinal parça ise ve taktırılan yer yetkili yer ise aracınızda bu parçaveya işçilikten dolayı oluşan aksaklıkları gidermek zorunda kalıyor servisler bunada dikkat etmenizi isterim.bu her parça vede işçilik için geçerlidir.yansanayi ürünlerde bu olay yok.yani anlıyacağınız verilen garanti sadece parçayla ilgili ama oluşa bilecek diğer arızalarda hiç bir şekilde sorumluluk alınmıyor yasal h akkınızda ortadan kalkıyor.
pekı orjınalı ne kadar yan sanayı ne kadar?
ve onca paraya degermı orjınal takmak??

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bugün değiştirdim katalitik konverörden sonra komple değiştirdim işçilik dahil 250 ytl tuttu. ama arabanın çekişi felaket düzeldi. Bilginiz olsun...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım herşey boş vallahi.siz sanayidekio ekzostlarla orjinal egzostları kıyaslıyorsunuz hala.orjinaller galvenezli saçdan yapılır ve en az 4 sene kullanılır.aşırı kısa mesafe sürüşleri bozar egzostu.en iyisi orjinal herzaman.

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
pekı orjınalı ne kadar yan sanayı ne kadar?
ve onca paraya degermı orjınal takmak??
vectrab için orjinal fiyatı vereyim gm marka orta egsoz 400.ytl arka egsoz 325 ytl . yerli üretim egsozlarda orta arka en fazla 300 ytl. bana soracaksan orjinal taktırmanızın hiç bir anlamı yok.ama taktırırken marka veriyim size ağar egsoz olabilir.bilen marka olabilir.birde egsan marka egsoz var u markalar şuan piyasada kabul gören mallardır.ben size yardımcı olmak maksatlı bu siteye üye oldum.

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım herşey boş vallahi.siz sanayidekio ekzostlarla orjinal egzostları kıyaslıyorsunuz hala.orjinaller galvenezli saçdan yapılır ve en az 4 sene kullanılır.aşırı kısa mesafe sürüşleri bozar egzostu.en iyisi orjinal herzaman.
arkadaşım kıyaslama yapmıyoruz ama ben diyorumki boşu boşuna fazladan para vermeyin.bak şöğle anlatayım arabanın orjinal marka parça kullanması hakkında.matay marka egsozlar var piyasada bu arda koç ortaklığında bir fabrikadır bursada kurulmuş bir fabrika şu ana fiat ve fort markalı araçlarda kullanılıyor.bu egsozları parçacıdan sorun kaç par olduğunu sonra bana söğle hangi parça olduğunu sana matay markalı egsoz aynı egsozu yarı parasına ulayım bu bana daha ucuza geliyor ama nedeni benim toptancı olduğumdan değil. parçacıya geldiğinde orjinal parça diye fiyat katlanıyor.bu arada sadece orjinal egsozlarda bu böğle değil size spor egsozlardada bu şekilde yardımcı olabilirim. remus mesela veya sebrig markalı spor egsozlar.çıkmasını alacağınız paraya size orjinal egsoz bulabilirim.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blaver' Alıntı:
vectrab için orjinal fiyatı vereyim gm marka orta egsoz 400.ytl arka egsoz 325 ytl . yerli üretim egsozlarda orta arka en fazla 300 ytl. bana soracaksan orjinal taktırmanızın hiç bir anlamı yok.ama taktırırken marka veriyim size ağar egsoz olabilir.bilen marka olabilir.birde egsan marka egsoz var u markalar şuan piyasada kabul gören mallardır.ben size yardımcı olmak maksatlı bu siteye üye oldum.

bende onu soyluyorum zaten.orta egzoz 345 ytl son susturucu egzoz 368 ytl bukadar fazla odemeye gerek varmı.ayrıca bıraz fazla verırsın galvanız yaptırırsın ben komple 2yıl garantılı galvanız yaptırdım 200 ytl gecen sene...zaten yetkılı servıs bıle cok pahalı oldugundan yansanayıde mevcut dıyor onuda opsıyon olarak sunuyor.

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde şu olay var yan sanayi 2 yıl orjinal 4 yıl gitti diyelim. Eeee 2 yan sanayi egzost fiyatı bir orjinalden yine ucuza geliyo mantık bunun neresinde. Her şeyin orjinal olması tabiki daha iyi ama devir hesap devri birazda mantık tabi.... Hesap bu kadar basit...