POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
Kardeşkonu aslında senin bildiğin gibi değil yukardan emir geliyor adamda fırça yememek için bölgsinde parklara izin vermek istemiyor bu da stres le birleşince . . . . .
tamam babada böle durumlarda yapılması gereken durum ekip arabasına bindirmeye çalışmak olabilirmi?böle bi zihniyet varmı abi?

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaşlar günlerdir polisi eleştiriyorsunuz. hep konuya subjektif bakmışsınız. yok su polis söyle yaptı,yok bu polis böyle yaptı vb, biraz olaya objektif bakın da adamların iyi icraatlarını görün. günümüz Türkiyesindeki yetersiz kanunlar çerçevesinde suç ve suçlulara karşı verdikleri mücadeleleri görün

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca hangi devlet memuru polis kadar fazla saat çalışıyor. polisin senelik izni dışında ne bayram tatili var ne haftasonu.

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir iyilik yapalım eleştiri yapacağımıza, içişleri bakanlığını email yağmuruna tutalım da polislere daha iyi imkanlar verilmesini isteyelim.

baho038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böle olaylar çok oluyor.geçen gün giderken polis susamış su istiyor vermezsen ceza kescem dedi.

EMİRHAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider slm. kaç mezunusun? okul hangisi? bende polis memuruyum. birde burdan şunu üzülerek yazmak istiyorum. bizler sevilmeyen, rüşvetçi, ukala kişiler olarak görülüyoruz buna çok canım sıkılıyor. daha önce policeman nick i ile üye oldum foruma toplasan belki 10 arkadaş aramıza hoşgeldin dedi. baktım ki olmuyor şimdi emirhan06 nick i ile üye oldum belki tesadüftür ama bu üyeliğimde en az 2 katı hoşgeldin mesajı geldi. artık senin açtığın bu konuyu okuyan arkadaşlar benimde polis olduğumu anlamışlardır. gerçekten tesafdüfmü bilmiyorum ama bu duruma çok üzüldüm. bizleri sevenlerde de sevmeyenlerde de sonuçta bizimde insan ve memur olmadan önce tüm insanlar gibi bir vatandaş olduğumuzu unutmasınlar.saygılar...

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne alaka arkadaşlar poliste insan sadece her meslekte olduğu gibi görevini kotuye kullananlar var ...yoksa sen polissin diye selam vermeyecek adam yoktur bence bu forumda...

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baho038' Alıntı:
böle olaylar çok oluyor.geçen gün giderken polis susamış su istiyor vermezsen ceza kescem dedi.
Ya bırakın bunları bir kaç cahilin yaptığını tüm polislere mal etmeyin. hiç bir poliste su vermezsen ceza kesecem demez. ben inanmıyorum....hep çamur atıyorsunuz. birazda yaptıklarını anlatın. bizler evde mısıl mısıl uyurken onların gece sabaha kadar dükkanlarımızı evlerimizi beklediklerini hatırlayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...