lassa mı? bridgestone mu? acil yardım!!!

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Yaklaşık 6 ay önce Bridgestone turanza er 300 aldım 195 60 15 gayet memnunum.Yol tutşu çok iyi.Biraz ses yapıyo o kadar.

nzambak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle lassa impetus 2 daha önce bridgestone kullanıyodum ve inanın sesten durulmuyodu arabada ama şu an sesten eser yok ve yol tutuş olarak çok başarılı

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaşılan bu konuda birlik sağlayamayacağız arkadaşlar çünkü çok farklı görüşler var. bu turanzanın çok ses alışı herhalde gerçek. bu kadar insanı rahatsız edecek derecedemi ses veriyor içeriye. bazı arkadaşlar turanza için daha uzun ömürlü demiş acaba hangisini baz almak lazım.karar vermek gerçekten zor. gözümüzü kapatıp alacaz herhalde.

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceki araçımda bridgestone vardı sonra G III ile değiştirdim .bir yıl sonra lastik sertleşmeye başladı.
şuanki aracımdada bridgestone er 300 var 3 yıllık lastik olmasına rağmen bitmiş diş kalınlıkları iyi ama sertleşmiş en ufak frende ABS hemen devrede ilk yıl güzel oluyo ama sonradan lastik sertleşiyo lassa kullanmadığım için fikir yürütemiyorum ....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Genelde yumuşak hamurlu lastikler de üç yıl sonra fren mesafesinde uzama, sertleşme ve aşınma başlıyorlar. Adeta beni artık değiştir der gibiler. Michelin kullanıyorum. Bu sene dördüncü yılı bitti. Dişlerde deformiteler başladı. Sert hamurlu lastiklerde bu aşınma gözle görünmüyor ama fren mesafesinde uzama oluyor. Fren mesafesinin uzaması, sertleşme, virajlarda kayma (özellikle ıslak zeminlerde) ortak sorunlardan. Yumuşak hamurlu lastikler sert hamurlulara göre biraz daha sessiz yani daha konforlu diye biliyorum. Lastik konusunda karar vermek gerçekten zor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Genelde yumuşak hamurlu lastikler de üç yıl sonra fren mesafesinde uzama, sertleşme ve aşınma başlıyorlar. Adeta beni artık değiştir der gibiler. Michelin kullanıyorum. Bu sene dördüncü yılı bitti. Dişlerde deformiteler başladı. Sert hamurlu lastiklerde bu aşınma gözle görünmüyor ama fren mesafesinde uzama oluyor. Fren mesafesinin uzaması, sertleşme, virajlarda kayma (özellikle ıslak zeminlerde) ortak sorunlardan. Yumuşak hamurlu lastikler sert hamurlulara göre biraz daha sessiz yani daha konforlu diye biliyorum. Lastik konusunda karar vermek gerçekten zor.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben güvenlik ve uzun ömür için sesten ödün verebilriim

hepsi bir arada olan bi lastik yok

var diyolar oda goodyear excellence kagıt üzerinde çok iyi lastik denemek lazım

lastiklerim 30.000 de potenza gIII lerim yarın zman bulabilrsem fotoalrı ekliyim

1mm lik ince çizgiler var onlar bile duruyor daha patinaj yapmayıp el freni ile dönmediginiz sürece km ler lastigi kolay eritmiyor

yıl yaşlanması olarak bişey diyemicem 1 yılı 1 ay sonra dolucak

Son düzenleme:

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassa kullanıyorum impetus sport 2 yeni aldım we gayet memnunum.