lassa mı? bridgestone mu? acil yardım!!!

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin energy kullanıyorum gayet iyi yağmurllu havalarda lastıkte her hangi bir sorun yoq

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında şu yerli üreticiler fiyat ve kalite dengesini yakalasalarda, paramız ülkemizde kalsa ne güzel olur.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
impetus revo deikleri ürünü gördüm tmamen turanza er 300 ün çakması :(

30.600km lik bridgestone gIII 195/60/15 ebatında gt nin ön lastiği

benim o kalkıslara ragmen 30.000 lik gibi durmuyo işte kanıtı ama masallah diyin sonra çivi falan saplanıyo hep :(

ilk resimde iki ok arasında kalan ksıım eger sıfır bi potenza görürseniz inceleyin acayip ince bi cizgi derinligi 1mm yoktur yani
işte o çizgi 30.000de net görünebiliyo

zaten tavsiye edline lastik ömrü 45.000 civarı

vectra1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassa

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
impetus revo deikleri ürünü gördüm tmamen turanza er 300 ün çakması :(

30.600km lik bridgestone gIII 195/60/15 ebatında gt nin ön lastiği

benim o kalkıslara ragmen 30.000 lik gibi durmuyo işte kanıtı ama masallah diyin sonra çivi falan saplanıyo hep :(

ilk resimde iki ok arasında kalan ksıım eger sıfır bi potenza görürseniz inceleyin acayip ince bi cizgi derinligi 1mm yoktur yani
işte o çizgi 30.000de net görünebiliyo

zaten tavsiye edline lastik ömrü 45.000 civarı

aynısı vardı bende 1 yılı doldurduktan sonra sertleşti en fazla 5-6 bin.km yapmıştım.
ilk aldığımda çok güzeldi ama 3 yıldan fazla dayanmıyor diş kalınlığı iyiydi ama serleşmişti.

SerkanAyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 ay önce Impetus 2 aldım.Çok memnunum.Tavsiye ederim.Yine lastik alacak olsam LASSA yı tercih ederim.Süper bir lastik.Türkiye yollarında sorun çıkarmayan bir lastik.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi lastikçiye sorsam michelin son desenini tavsiye etti ve eski lastiğim de michelinin bir önceki deseni 80000 km yaptı . yeni aldığım michelinden çok memnunum yol tutuşu ıslak zeminde çok iyi.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle Lassa Impetus 2 al derim. yol tutuşu süper, sessiz ve konforlu bir lastik fiyatı da çok iyi ve Türkiye yol şartlarına çok uyumlu daha nolsun. hiç başka şeylere para harcama. 195/60/15 lassa impetus 2 kullandım sonra jant lastik değiştirdim 17" falan filan tekrar 195/60/15 aldım ama bu sefer tanesi 30 YTL fazla da olsa Continental Conti Premium aldım. inan bana Lassa bundan daha güzeldi parama yazık oldu.

kesinlikle düşünmeden lassa impetus 2 al, tarihi yeni olsun tabi...

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinden birisini alacaksan lassa derim daha ucuz ve birbirilerinden bir farkı yok sadece bridgestone nin pahalı olmasının nedeni isim hakkı ve vergileri diye biliyorum (inş. yanlış değildir). ama arkadaşların dediğine katılıyorum bridgestone ne kadar iyi olursa olsun michelin çok daha güzel bir lastik...

laewtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Lassa kullanıyorum ve hiç memnun değilim çok sert...Good year yada bridgestone en ideali saygılar