sonunda farlarımı temizledim!!!!!

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar bu foruma uzun zamandır üyeyim fakat her nedense bu konu gözümden kaçmış ve aylardır yana yana iki adet çıkma az hırpalanmış far arıyordum üzerindeki malum sararma matlaşma ve çiziklerden dolayı. Sizelere çok teşekkür ederim en kısa zamanda bu uygulamayı yapacağım. Fakat bu plastx ürünün 30 küsür tl daha ucuz nereden bulabiliriz sonuçta bir kere kullanacağız ve rafa kaldırıp aylar sonra tekrar uygulayacağız. şöyle bir fikire kim sıcak yaklaşır farlarını temizlemek isteyen başka arkadaşta varsa bir adet sipariş verip ikiye bölelim böylece 15 küsür tl ye işimizi halletöiş oluruz ne dersiniz?

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Selam arkadaşlar bu foruma uzun zamandır üyeyim fakat her nedense bu konu gözümden kaçmış ve aylardır yana yana iki adet çıkma az hırpalanmış far arıyordum üzerindeki malum sararma matlaşma ve çiziklerden dolayı. Sizelere çok teşekkür ederim en kısa zamanda bu uygulamayı yapacağım. Fakat bu plastx ürünün 30 küsür tl daha ucuz nereden bulabiliriz sonuçta bir kere kullanacağız ve rafa kaldırıp aylar sonra tekrar uygulayacağız. şöyle bir fikire kim sıcak yaklaşır farlarını temizlemek isteyen başka arkadaşta varsa bir adet sipariş verip ikiye bölelim böylece 15 küsür tl ye işimizi halletöiş oluruz ne dersiniz?

Bence her zaman ihtiyacın olacak, araç yıkandıktan sonra.. yağmurdan sonra.. Al koy kenara. Bende far camlarını bununla temizledim epey bir sarılık vardı, saatlerce zımparadan sonra bu ürünü uyguladıktan sonra farlar iyice açıldı, neredeyse ilk günkü gibiydi. İç kısımlar artık dışarıdan görülüyor sararma tamamen gitti 600 Tl'den kurtuldum, ancak araç yıkandıktan sonra çok olmasada matlaşma oluyor dolayısı ile ürünü tekrar uygulamak zorunda kalıyorsun, tabi çok az. Yani hayal kırıklığına uğrama, biraz iyileşiyor ama asla ilk günkü gibi kalmıyor, en azından benimki öyle fakat yinede memnunum.

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akif bu bilgi için teşekkür ederim ben sandım ki bu ürünü bir kere uyguluyorsun ve 6-7 ay gidiyor senden aldığım bilgi doğrultusunda ürünün siparişini verdim bakalım bu hafta sonu yağmur olmazsa bende temizleyeceğim sonucu resimli olarak burda paylaşarım

rhante

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim farda acayip bir durum söz konusu yüzeyden elimi sürdüğümde prüzlü, sanki soyulmuş gibi bunu uygularsak o kısımı kazıyabilir ve saydamlığı geri getirebilirmiyiz?? Almayı düşünüyorum bende bu ürünü.

anıl35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce bende ayni islemi yapmistim iyice zimparalamistim pek uzun ömürlü olmuyor meguiras plastex sürünce bir gün sonra gene matlasiyordu hala elimde duruyor o parlatici

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde üst taraflar sararmıştı oto pastasıyla çıkardım üzerinede oto cila attım gayette oldu bidahada sararmadı .yalnız her pasta cila aynı değil bi kenarında deneyin.camları zımparaladığınız için matlaşma devamlı olacaktır üstüne ne sürersen sür.bence bi deneyin.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir kez yaptım kışa girmeden koca kış ta araba dışarıda durdu garaj yoktu gene de pırıl pırıl duruyor iyi zımparalamak gerekiyor megular ı da iyice yedirmek gerekiyor 2-3 saat uğraşmak lazım yani farlar ıslakken meguları sürmeyin tutmaz

leopard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende vectra comfort var.sağ farı değiştirdim.sol far biraz sararmış duruyor.buda canımı sıkıyor.sadece Meguiars plastx sürsem yeterli olurmu?zımpara sürmek beni biraz ürkütüyor.fikir verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Mali_Eem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam ben de bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum. ama önce bi pasta cila denicem. olmazsa zımpara ile girişmeyi düşünüyorum. tek sorun 3000lik zımpara bulamadım sadece polisaj makinaları için olanlardan var onun fiyatı da 13 ytl. zımpara kullanacak olursam heralde alcam mecburen bunu

ottoboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,

ben bir süredir far parlatma işi yapıyorum. epey araç yaptım. riske girmek istemeyen olursa bu uygulamayı yapabilirim. eskişehirde bu işi tek yapan benim. büyük şehirlerde de çok yüksek fiyatlara yapan yerler var. eskişehir dışındakiler için farınızı söktürüp gönderebilirsiniz. birde basit bir sitem var. orada ayrıntılı bilgiler mevcut.

http://farparlatma.8m.com/