Lastik tamir köpüğü

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende bir bankanın bonusu olan elektrikli, basit bir şey var. Bisiklet tekerini süper şişiriyor :). İki kere arabada denedim, 15-20 dakikada ancak 15 PS kadar (lastikte hiç hava yoktu) hava basabiliyor, bu kadar hava da lastikçiye gidene kadar rahatlıkla yetiyor. Daha fazla ve daha çabuk hava basmak istiyorsanız krikodan yardım almak şart ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aboooo senin aracın da helali varmış :D ürün geldi mi? bu arada.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bir bankanın bonusu olan elektrikli, basit bir şey var. Bisiklet tekerini süper şişiriyor :). İki kere arabada denedim, 15-20 dakikada ancak 15 PS kadar (lastikte hiç hava yoktu) hava basabiliyor, bu kadar hava da lastikçiye gidene kadar rahatlıkla yetiyor. Daha fazla ve daha çabuk hava basmak istiyorsanız krikodan yardım almak şart ;)

hocam stepne taşımayınca malum krikoda taşımıyoruz :) o yüzden 15 - 20 dakika mecbur bekleyeceğiz anlaşılan

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aboooo senin aracın da helali varmış :D ürün geldi mi? bu arada.

abi ürün geldi gerçekten çok iyi dediğin kadar varmış çok kısa sürede şişiriyor lastiği ama gösterge tam göstermiyor gibi geldi bana çünkü ben lastikçide ayarlatmıştım lastikleri baya profesyonel bir cihazla ayarlamışlardı aynı gün bu makineyi taktım farklı gösterdi biraz daha düşük gösteriyor sanırım ama yinede ürün mükemmel çok teşekkür ederim tavsiyelerin için.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi bu ürün ile basıncı ölçmen için şunu dene cihazı lastiğe tak ama çalıştırma ;) o zaman değere bir bak bakalım ;)

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi bu ürün ile basıncı ölçmen için şunu dene cihazı lastiğe tak ama çalıştırma ;) o zaman değere bir bak bakalım ;)

denedim abi yine hatalı ölçüyor gibi geldi ama sorun değil ben onun ne kadar eksik veya fazla gösterdiğini lastikçime gidince anlayacağım o zaman ona göre şişiririm lastiği

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten buna benzer cihazların sağlıklı ölçüm yapması biraz zor ya... ama ölçüm konusunda dedim şekilde en azından doğru dahi olmasa doğruya yakın bir değer verir... ama buna benzer cihazların bana göre artısı yolda seni perişan etmez ve lastik yarılmadığı sürece seni de yolda bırakmaz sana tavsiye ettiğim ürün zaten benim kullandığımız fazla fazla gelişmiş bir modeli idi... deli gibi çalışır ufaklıklar varsa onların toplarını filan şişirmek içinde bulunmaz bir nimet :) bisiklet lastikleri cabası ;) namert adama muhtaç etmeyecek bir zımbırtı :D