Lastik tamir köpüğü

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten buna benzer cihazların sağlıklı ölçüm yapması biraz zor ya... ama ölçüm konusunda dedim şekilde en azından doğru dahi olmasa doğruya yakın bir değer verir... ama buna benzer cihazların bana göre artısı yolda seni perişan etmez ve lastik yarılmadığı sürece seni de yolda bırakmaz sana tavsiye ettiğim ürün zaten benim kullandığımız fazla fazla gelişmiş bir modeli idi... deli gibi çalışır ufaklıklar varsa onların toplarını filan şişirmek içinde bulunmaz bir nimet :) bisiklet lastikleri cabası ;) namert adama muhtaç etmeyecek bir zımbırtı :D

evet abi dediklerine katılıyorum benim ikiz yeğenlerim var ellerinden öper daha 6 yaşındalar onların toplarını ve bisiklet lastiklerini şişirdim son derece başarılıydı bisiklet lastığini 1 dakika demeden şişiriyor hemde 40 psi hava basıyor topları zaten anında şişiriyor ben çok memnun kaldım bu arada abi bu hava basıncı ölçen aletler var ya onlardan kullanıyormusun doğru ölçüm yapabilenlerinden bi tane alayım rahat ederim diye düşünüyorum ama %100 doğru ölçüm yapabilen varsa anca öyle alırım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi bu basınç ölçen aletlerden dijital olan cihazlar var bunların doğru ölçüm yapacağına inanıyorum. Şimdi lastikçilerin ölçtükleri o saatler zaten manüel bana işin aslı pek sağlıklı gelmiyor ama dedim üründen hiç kullanmadım zaten ben benzinlikte lastikleri kontrol edecek isem ilk baktığım lastik cihazının dijital olması o zaman ölçüm ve dolum yapıyorum ama o bakkal terazisi gibi olan zımbırtılardan nefret ediyorum. Sanmam ki o aletler düzgün ölçüm yapsın çok zor.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi bu basınç ölçen aletlerden dijital olan cihazlar var bunların doğru ölçüm yapacağına inanıyorum. Şimdi lastikçilerin ölçtükleri o saatler zaten manüel bana işin aslı pek sağlıklı gelmiyor ama dedim üründen hiç kullanmadım zaten ben benzinlikte lastikleri kontrol edecek isem ilk baktığım lastik cihazının dijital olması o zaman ölçüm ve dolum yapıyorum ama o bakkal terazisi gibi olan zımbırtılardan nefret ediyorum. Sanmam ki o aletler düzgün ölçüm yapsın çok zor.

abi kimi insanlarda dijital olan saatler doğru ölçüm yapmıyor diyorlar neyse bi konu açma vakti geldi o zaman bi soralım millete :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Millet öyle diyor ama evindeki baskülden tut tansiyon aletine kadar dijital :D

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millet öyle diyor ama evindeki baskülden tut tansiyon aletine kadar dijital :D

abi az önce kendi arabamın havalarını kontrol ettim o makine ile baya bi düşükmüş hepsine hava bastım yaklaşık havayı 35 falan yaptım tabi makine düzgün ölçüyorsa:) çok uzun sürmedi ancak makine baya bi ısındı hatta el değmiyordu desem yeridir :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten o üründe devre vardır ısınma fazla olduğunda anında kendini korumaya alır ;) sanmam ki yansın... ürünün özelliklerinde bir saat kadar diyor.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten o üründe devre vardır ısınma fazla olduğunda anında kendini korumaya alır ;) sanmam ki yansın... ürünün özelliklerinde bir saat kadar diyor.

bende yanacağını tahmin etmiyorum abi ama yinede 2 lastik şişirdikten sonra bi 10 dakika bekledim ne olmaz ne olur diye :D

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten ben bu ürünü zorda kalırsam diye almıştım köpük almadan önce köpük alınca bu da bulunsun dedim fazla mal göz çıkarmaz mantı :) ama varya yeminle arabanın bagajında bir takım çantam var tek başıma kaldıramıyorum kadar yani :D